İzmir Torbalı'da kına gecesinde oynama sırası dehşeti

İzmir'in Torbalı ilçesindeki kına gecesinde dehşet!., Torbalı'daki kına gecesinde anons edilen damat tarafı pistte oynarken gelin tarafından bazı kişiler de ortaya gelip eşlik edince tartışma çıktı. Düğünün yapıldığı alandan ayrılan 2 kişi daha sonra köy meydanında av tüfeğiyle ateş açınca, kahvehanede otururken vurulan 63 yaşındaki Yusuf Topal yaşamını yitirdi. Damat Halil Dal otomobiliyle, av tüfeğiyle birlikte olay yerinden kaçan şüphelilerin peşine düştü. Bir süre sonra yakaladığı şüphelilerin motosikletine arkadan çarptı.

İzmir 18.08.2018, 15:05
İzmir Torbalı'da kına gecesinde oynama sırası dehşeti

İzmir'in Torbalı ilçesindeki kına gecesinde, anons edilen damat tarafı pistte oynarken gelin tarafından bazı kişiler de ortaya gelip eşlik edince tartışma çıktı. Düğünün yapıldığı alandan ayrılan 2 kişi daha sonra köy meydanında av tüfeğiyle ateş açınca, kahvehanede otururken vurulan 63 yaşındaki Yusuf Topal yaşamını yitirdi. Damadın peşine düşüp otomobille motosikletine arkadan çarpmasına, bu sırada hafif yaralanmalarına rağmen kaçmayı başaran 2 şüpheli, tedavi için gittikleri hastanede jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Torbalı'nın kırsal Çapak Mahallesi 2506 Sokak'ta dün akşam, Dilara Bulut ile Halil Dal çiftinin kına gecesi yapıldı. Kına eğlencesinde anons edilen damat tarafı piste oynarken, gelin tarafından bazı kişiler de sahneye çıkıp oyuna eşlik etti. Damat tarafı anons edilenin kendi tarafları olduğunu belirtip, gelinin yakınlarının yerlerine geçmesini isteyince, tartışma çıktı. Kavgaya karıştığı ve aynı zamanda gelinin akrabası olduğu öğrenilen şüpheli A.C.B. ile arkadaşı A.Ö., alandan ayrıldı. Bir süre sonra kına gecesi sona erdi, herkes evlerine gitti.

Kına gecesinin düzenlendiği damat evinin önünden ayrılan A.C.B. ve üç gün önce evlendiği öğrenilen A.Ö., bugün saat 01.30 sıralarında, motosikletle köy meydanına geldi. A.C.B. ve A.Ö., yanlarında getirdiği av tüfeğiyle rastgele ateş açtı. Olayda her iki tarafla da bağı olmayan, kahvehanede oturan, mahalle sakini 1 çocuk babası 63 yaşındaki Yusuf Topal, başından vurulup, ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Topal, öldü.

DAMAT PEŞLERİNE DÜŞTÜ

Damat Halil Dal otomobiliyle, av tüfeğiyle birlikte olay yerinden kaçan şüphelilerin peşine düştü. Bir süre sonra yakaladığı şüphelilerin motosikletine arkadan çarptı. Motosikletteki iki kişi yere düştü. Yaralanmalarına rağmen tekrar motosiklete binen şüpheliler, kaçmayı sürdürerek, uzaklaşmayı başardı. Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, 2 şüpheliyi tedavi için gittikleri hastanede gözaltına aldı. İki şüphelimin sorgusunun sürdüğü bildirildi. Bugün yapılması planlanan düğün eğlencesinin ise yapılmayacağı belirtildi.

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu