İzmir Optimum Outlet Babalar Günü'nü Ayşe Hatun Önal İle Kutlayacak.

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü Güzel Şarkıcı Ayşe Hatun Önal İle Kutlayacak.

İzmir Optimum Outlet Babalar Günü'nü Ayşe Hatun Önal İle Kutlayacak.

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü güzel şarkıcı Ayşe Hatun Önal ile kutlayacak. “Çak Bir Selam” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan ünlü yıldız, Pazar günü saat 16.00’da mini bir konser verecek ve ardından düzenlenecek olan imza gününde sevenleri ile tek tek bir araya gelecek.

Optimum’un yıl boyunca gerçekleştirdiği sürpriz kampanyalarına babalara özel bir hediye de ekleniyor. 14- 15 Haziran tarihlerinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere Optimum Outlet için özel üretilen kravatlardan hediye edilecek.


Babalar Günü’nde birçok renkli etkinliğe imza atacak olan İzmir Optimum’daDream-Flight etkinliği ile kontenjana dahil olan şanslı babalar, çocukları ile birlikte uçak simülatöründe uçuş heyecanını yaşayacak. Tüm katılımcılara özel hediyeler verilirken, birinci olan baba-çocuk da uçak maketinin sahibi olacak.
Babalar Günü dolayısıyla Teknosa da 13-15 Haziran tarihleri arasında ödüllü X-Box Turnuvası gerçekleştirecek. Etkinliğin finali 15 Haziran Pazar günü yapılacak ve en başarılı baba -çocuk sürpriz hediyeler kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE