İzmir Narlıdere konut projeleri : Vitalia Narlıdere güncel fiyatları ile taşınmaya hazır

İzmir Narlıdere'nin yeni gözde konut projesi Vitalia Narlıdere güncel daire fiyatları ile hemen taşınmaya hazır. Güncel teknoloji ve mimari anlayışı ile hızlı gelişen bölgesi İzmir Narlıdere yamaçlarında inşa edilen Vitalia Narlıdere konut projesi, panoramik İzmir ve deniz manzarasıyla eşsiz bir hayat sunuyor.

İzmir 25.09.2018, 14:15 04.01.2019, 03:46
İzmir Narlıdere konut projeleri : Vitalia Narlıdere güncel fiyatları ile taşınmaya hazır

İzmir'in Narlıdere ilçesinde inşaatı %98'i tamamlanan Vitalia Narlıdere konut projesi eksiksiz bir hayata sahip olabilmeniz için bir yaşam alanının sunabileceği tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. İzmir'in en özel konut projesi olmaya aday olan Vitalia Narlıdere’yi en vazgeçilmez kılan yönlerinden biri sahip olduğu manzara içerisinde huzuru ve yaşam mimarisini buluşturmasıdır.

Doğanın huzuru ile şehrin konforunu birleştiren Vitalia Narlıdere projesi İzmir'in en özel konut projesi olmaya aday

İzmir'in Narlıdere ilçesinde Uzunyayla Group tarafından inşaatı devam eden Vitalia Narlıdere konut projesi eksiksiz bir hayata sahip olabilmeniz için bir yaşam alanının sunabileceği tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.  İzmir'in en özel konut projesi olmaya aday olan Vitalia Narlıdere’yi en vazgeçilmez kılan yönlerinden biri sahip olduğu manzara...

Vitalia Narlıdere’yi en vazgeçilmez kılan yönü sahip olduğu manzara…

Vitalia Narlıdere’de yaşarken; salonunuzda otururken, mutfağınızda yemek hazırlarken, dışarda yürüyüş yaparken, bahçenizde komşularınız ve ailenizle vakit geçirirken, hemen evinizin altında yer alan alışveriş merkezindeki cafede kahvenizi içerken ya da restoranda yemeğinizi yerken, havuzunuzda yüzerken ya da havuz kenarında güneşlenirken her an karşınızdaki körfez ve orman manzarasıyla huzur bulabilirsiniz. Temiz havayı ciğerlerinize çekip rahatlayabilirsiniz.

Konfor için her türlü ayrıntı düşünülmüş.

Projede konforu sağlayacak, sosyal hayatı canlı tutacak, sağlıklı yaşamı mümkün kılacak bütün ayrıntılar düşünüldü.

Akıllı ev teknolojisiyle donatılmış Vitalia Evleri hayatınızı kolaylaştıracak

Buzdolabı, fırın ve ocak setiyle teslim edilen mutfaklardaki uyumla, yemek yapmak daha zevkli hale gelecek. Akıllı evteknolojisi ile donatılmış evler hayatınızı kolaylaştıracak. 7/24 çalışan güvenlik personeli ve elektronik güvenlik sistemleri ile evinizde güvenle ve huzurla oturacaksınız. Kapalı ve açık otopark alanları ile otopark sorunu yaşamadığınız bir hayatınız olacak.

Sosyal Alanlar sizi evinizin konforunda, 5 yıldızlı tatili yaşatacak...

Çocuklu ailelerin çocuklarını güvenle bırakabilecekleri ya da çocuklarıyla zaman geçirebilecekleri, bahçe içindeki çocuk oyun alanları ile çocuklar özgürce oynayarak büyüyecek, güzel arkadaşlıklar kuracaklar. Projede yer alan körfez manzarasına hakim yüzme havuzu, ortak teras, kapalı ve açık spor alanları, yürüyüş ve koşu parkuru ile gece-gündüz güzel manzara karşısında isterseniz açık havada spor yapabilirsiniz ya da dilerseniz sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Vitalia Narlıdere nerede?

Vitalia Narlıdere’ye ulaşım çok kolay. Proje şehre, toplu taşıma araçlarına ve önemli yerlere yakın bir lokasyonda konumlanıyor.

Adnan Menderes Havalimanı 25 dk
9 Eylül Üniversitesi Hastanesi 5 dk
İzmir Ekonomi Üniversitesi 5 dk
Alışveriş merkezleri 5 dk
Konak 20 dk
Alsancak 25 dk
Urla 20 dk

Alaçatı 40 dk
Çeşme 45 dk

Uzunyayla Group, Vitalia Narlıdere projesi ile sektörde iddialı.

Uzunyayla Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Uzunyayla, Projede en güncel teknolojiyi kullanıp en iyisine ulaşmak için hiçbir yatırımdan kaçınmadıklarını söyledi.

1991 yılında kurulan, inşaat, sanayi, enerji ve dış ticaret alanlarında hizmet veren Uzunyayla Group, İzmir'deki 3'üncü projesi Vitalia Narlıdere ile İzmir'de yeni bir yaşam tarzı yaratıyor. Tuğla, hazır beton, beton boru, kilitli taş ve enerji sektörlerindeki yatırımlarıyla dikkat çekiyor. İzmir'de daha önce 30 milyon TL'lik yatırımla Uzunyayla Evleri ve İzmir Evleri projelerini tamamlayan Uzunyayla Group, Narlıdere'deki Vitalia evleri ile bölgeye değer katmayı hedefliyor. Uzunyayla Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Uzunyayla, 10 dönüm arazi üzerinde 91 adet konut, alışveriş merkezi ve 4 katlı kapalı otoparkın yer alacağı Vitalia Narlıdere projesinde sıradışı bir mimari yapı ortaya koyduklarını söyledi. VİTALİA NARLIDERE 2018 EKİM SONU TAMAMLANACAK
Narlıdere'nin kentin yeni yaşam merkezlerinden biri olduğuna dikkat çeken Uzunyayla, "Vitalia Narlıdre körfeze hakim konumu, alışveriş merkezi, teras bahçeleri ve yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. 7 bin 500 metrekarelik yeşil alanı ve projeyi çevreleyen yürüyüş ve koşu parkuru da ev sahipleri için özel olarak tasarlandı" diye konuştu. Teras Gökyüzü projesi için 25 milyon'u aşkın yatırım gerçekleştirdiklerini kaydeden Uzunyayla, Projede 140 araçlık otopark alanı, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde 91 adet daire, botanik bahçeli ve teraslı evler, camlı asansör, özel güvenlik, yeşil alanlar, havuz, spor salonu, tenis ve basketbol sahası ve alışveriş merkezi yer alıyor. Proje 2018 Ekim sonu tamamlanacak. dedi.'EGE BÖLGESİ'NDE BÜYÜYECEĞİZ'
Yapı malzemeleri alanında 11 üretim tesisiyle, enerji (HES) üretim ünitesi bulunan ve inşaat dışında 600 kişiye iş sağlayan Uzunyayla Group'un, Ege Bölgesi'nde yatırım yapmak için hazırlandığını açıklayan Uzunyayla, "Ekonominin çarklarını döndüren temel unsur üretimdir. Biz de, üretimi, gelir ve istihdama dönüştürmek için çalışıyoruz" ifadesini kullandı. 

0555 998 95 55

Yorumlar (0)