İzmir Narlıdere Belediyesi, yol sorununu çözmek üzere yaptığı çalışmalarla halktan tam not aldı!

Narlıdere Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dikkate alarak yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan İsmet İnönü Caddesi’ni baştan sona yeniledi. Caddedeki Arnavut taşlarından altyapıdaki eksikliklere kadar yapılan bakım ve onarım çalışmaları, hem esnaf hem de vatandaşlara derin bir nefes aldırdı.

İzmir 18.10.2019, 11:44 18.10.2019, 11:54
İzmir Narlıdere Belediyesi, yol sorununu çözmek üzere yaptığı çalışmalarla halktan tam not aldı!

Vatandaş istedi, yol sorunu çözüldü!

Narlıdere Belediyesi, yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan İsmet İnönü Caddesi’ni baştan sona yeniledi. Vatandaşlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda caddedeki Arnavut taşları kaldırılarak asfalt atıldı, altyapıdaki eksikler tamamlandı. Başkan Ali Engin “Vatandaşlarımızın şikâyetlerine kulak vermek öncelikli görevimiz. Onlar istedi, biz yaptık” dedi.

Başkan Engin'e teşekkür
Narlıdere’nin, araç ve yaya trafiği bakımından en işlek caddelerinden biri olan İsmet İnönü Caddesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yenilendi. 150 metrelik Cadde üzerinde döşeli olan Arnavut taşlarının; düşmelere ve araçlarda maddi hasarlara neden olması yönündeki şikayetleri değerlendiren belediye ekipleri, talep doğrultusunda caddeyi asfaltladı. Altyapıdaki eksikler de çalışma kapsamında tamamlandı. Hem esnaf hem de vatandaşlar derin bir nefes alırken, asılan pankartlarda Belediye Başkanı Ali Engin’e teşekkür edildi. Çalışmaların ikinci etabında, kaldırımların da yenileneceği belirtildi.

''Vatandaş istedi, biz yaptık''
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Hem birebir görüşmelerle hem de dijital ortamda vatandaşlarımızla 24 saat iletişim halindeyiz. Yereldeki hizmetlerimizi, onların talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. İsmet İnönü Caddesi’ni de yine esnafımızın ve hemşerilerimizin isteği ile yeniledik. Uzun yıllardır var olan bir sorunu ortadan kaldırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)