İzmir Menderes'teki sünnet düğünü ile ilgili gelişme!

İzmir'in Menderes ilçesinde sosyal medyaya yüklenilen sünnet düğünü videosu kısa sürede tepki toplamıştı. O görüntülerle ilgili gözaltına alınan baba F.K., anne T.K., amca H.K. ve 3 dansöz sevk edildikleri adliyede, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İzmir 07.10.2019, 16:00
İzmir Menderes'teki sünnet düğünü ile ilgili gelişme!

Sosyal medyada hızla yayılan sünnet düğününde çocuğun önünde uygunsuz hareketlerle dansöz oynatılması üzerine konu ile ilgili soruşturma başlatılmıştı. O soruşturmada flaş bir gelişme yaşandı. Gözaltına alınan 7 yaşındaki çocuğun babası F.K., annesi T.K, amcası H.K. ve 3 dansöz dün sevk edildikleri adliyede, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından, bugün de 3 dansöz adliyeye sevk edildi.

Dansçılar, yurt dışına çıkış yasağı getirilerek, serbest bırakıldı.

NE OLMUŞTU?
Sosyal medyada bir sünnet düğününde çocuğun önünde dansöz oynatılmasıyla ilgili görüntülerin paylaşılması üzerine konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştı. Görüntülerin Konya'daki bir sünnet düğününden çekildiği yönündeki ihbarları değerlendiren ekipler, olayın İzmir'in Menderes ilçesindeki bir köyde yaşandığını belirlenmişti.

DİSKOYA MI GÖTÜRSEYDİK?
Amca H.K yaptığı açıklamada, ‘Herkesi diskoya mı götürseydik. İki dansöz geldi oynadı diye başımız belaya girdi. Görüntüleri biri internete atmış.' diye konuşmuştu.

Yorumlar (0)