İzmir Konak'taki korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı!

İzmir'in Konak ilçesinde gerçekleşen korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Kırmızı ışık ihlali gerçekleşen sert kazada Ferya Bertan ve Hikmet Kahramantürk hayatını kaybetmişti. O anlar haberimizde...

İzmir Konak'taki korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı!

İzmir'in Konak ilçesinde gerçekleşen korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Kırmızı ışık ihlali gerçekleşen sert kazada Ferya Bertan ve Hikmet Kahramantürk hayatını kaybetmişti. 

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı ile 16'ncı Sokak'ın kesiştiği noktada meydana gelen kazada, iddiaya göre, Balçova'dan Konak yönüne giden 35 AT 3766 plakalı otomobil sürücüsü, Sadi Ergün yönetimindeki 35 AFN 094 plakalı otomobille çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle savrulan sürücüsü belirsiz otomobil, kaldırımda yürüyen Ferya Bertan'a çarptıktan sonra tramvay enerji hattının beton direğine çarparak durabildi. Kazada, beton direğe çarpan araçtaki 2 kişi ile Ferya Bertan yaralandı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından, yaralılar, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan yaralılardan Ferya Bertan ile otomobilde bulunan Hikmet Kahramantürk hayatını kaybetti. Diğer yaralının ise tedavisinin sürdüğü açıklandı. Ferya Bertan'ın Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde diyetisyen olduğu öğrenildi.

İşte kaza anları 

Bu arada kırmızı ışık ihlali sonrasında iki otomobilin çarpıştığı ve iki kişinin hayatını kaybettiği trak kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, hızla giden ve ışık ihlali yapan otomobil, bir başka otomobille çarpıştık sonra savruluyor. 

YORUM EKLE