İzmir Konak'ta yangın çıktı! İtfaiye eri baygınlık geçirdi

İzmir'in Konak ilçesinde Özgehan G. (24) isimli kadının evinde nedeni bilinemeyen bir şekilde yangın çıktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edilirken, itfaiye eri olan Mehmet Ç. (42) dumandan etkilenerek baygınlık geçirirken genç kadının ağır yaralandığı öğrenildi.

İzmir 03.12.2019, 08:43
İzmir Konak'ta yangın çıktı! İtfaiye eri baygınlık geçirdi

İzmir'in Konak ilçesinde  Akarcalı Mahallesi'nde saat 01.15 sıralarında 1 çocuk annesi Özgehan G. (24), isimli kadının evde blunduğu sırada nedeni belirlenemeyen bir sebeple evde yangın çıktı. Çıkan yangını gören çevreki vatandaşlar, itfaiye ve polis ekiplerine ihbarda bulunmasıyla ihbar üzerine gelen ekiplere alevleri kısa sürede kontrol altına alındı. 

İTFAİYE ERİ BAYGINLIK GEÇİRDİ
Yangın esnasında ikametin içerisinde bulunan genç kadını kurtarmak için içeriye giren itfaiye eri Mehmet Ç (42), evin içerisinden çıktığı sırada kapı önünde fenalık geçirerek bayıldı. Olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekiplerince, ev sahibi Özgehan G. ve itfaiye eri Mehmet Ç. İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralı genç kadının hayati tehlikesi bulunurken, itfaiye erinin ise sağlığının iyi olduğu öğrenildi.

5 YAŞNDAKİ KIZI KOMŞUDAYMIŞ
Öte yandan, Özgehan G'nin 5 yaşındaki kızı Nehir'in yangın esnasında komşuda olması ise yüreklere su serperken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)