İzmir Konak'ta feci kaza! Arabanın çarptığı yaya takla atarak yola savruldu

İzmir'in Konak ilçesinde kimliği ve plakası belirlenemeyen otomobil sürücüsü, karşıdan karşıya geçmeye çalışan Sezin Turgut isimli kişiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle havada takla atarak yola savrulan Sezin Turgut'un sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. Kaza anı ise anbean kameralara yansıdı.

İzmir 11.11.2019, 22:26
İzmir Konak'ta feci kaza! Arabanın çarptığı yaya takla atarak yola savruldu

İzmir'in Konak ilçesinde Alsancak istikametinden seyir halinde gelen kimliği ve plakası belirlenemeyen otomobil sürücüsü, karşıdan karşıya geçmek isteyen Sezin Turgut isimli kişiye Cumhuriyet Bulvarı'nda çarptı. 

KAZAYI YARA ALMADAN ATLATTI
Sezin Turgut, çarpmanın etkisiyle havada takla atarak yola savruldu. Turgut ile beraber karşıya geçen bir kişi ise şans eseri kazayı yara almadan atlattı. Kazayı gören vatandaşlar, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri kazada yaralanan Turgut'u ambulansa alarak Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi'ne sevk etti. Burada tedaviye alınan Turgut'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Öte yandan, kazayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında otomobil sürücüsü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI
Sezgin Turgut'un karşıdan karşıya geçmeye çalıştığı sırada, meydana gelen trafik kazası bir güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Sezgin Turgut yolun karşısına geçmeye çalışırken, Alsancak istikametinden gelen siyah bir otomobil çarpıyor. Turgut, çarpmanın etkisiyle havada takla atarak yola savruluyor. Kaza anında Turgut'un yanında bulunan kişi şans eseri kazayı yara almadan atlatıyor. Daha sonra otomobil sürücüsü ve çevredeki vatandaşlar yardım etmek için Turgut'un yanına geliyor.

Yorumlar (0)