İzmir Konak Belediyesi uygulaması artık akıllı telefonlarda!

İzmir Konak Belediyesi, dijital alanda başlattığı dönüşümlere bir yenisini ekleyerek mobil uygulama hizmetini devreye aldı. Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışacak mobil uygulama ile artık belediye hizmetleri vatandaşlara daha kolay ulaşabilecek. Konak Belediyesi, Abdül Batur başkanlığında başlatılan “Dijital Konak” çalışmaları kapsamında geliştirilen mobil uygulama vatandaşların ilgisine sundu.

İzmir 21.10.2019, 14:52 21.10.2019, 14:58
İzmir Konak Belediyesi uygulaması artık akıllı telefonlarda!

Konak Belediyesi'nin dijital platformdaki yeni mobil uygulama hizmeti devreye girdi. Uygulama, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışacak ve vatandaşlar belediye hizmetleri hakkında kolayca bilgi sahibi olabilecek.

Android cihazlar için Play Store’dan, iOS cihazlar içinse App Store’dan indirilebilecek uygulama ile vatandaşlar belediye haberlerine ve duyurularına erişim sağlayabilecek, vergi borçlarını ödeyebilecek ve belediye etkinliklerinden haberdar olabilecek.

KONAK İLETİŞİM MERKEZİ (KİM)

Konak Belediyesi mobil uygulaması, belediyeye farklı kanallardan ulaşmaya çalışan vatandaşlara da kolaylık sağlayacak. Uygulama içerisinde yer alan Konak İletişim Merkezi (KİM) ile vatandaşlar, çağrı merkezi, HİM (Hemşehri İletişim Merkezi), WhatsApp hattı ve sosyal medya üzerinden belediyeyle kolayca iletişim kurabilecek.

NÖBETÇİ ECZANELERE ULAŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Vatandaşlar belediye hizmetlerinin yanı sıra ilçe sınırlarındaki nöbetçi eczanelere de mobil uygulama içerisinden erişebilecek. Vatandaşlar, uygulama içerisinden nöbetçi eczanelerin konum bilgilerini görerek en yakın eczaneye ulaşabilecekler.

ANKETLER VE YARIŞMALAR DA UYGULAMADA

Belediye hizmetlerinin vatandaşlar tarafından nasıl değerlendirildiğine dair anketler ve kısa zaman sonra düzenlenecek olan fotoğraf yarışması da mobil uygulama da uygulama içerisinde düzenlenecek.Konak Belediyesi’nin hizmetlerine ve faaliyetlerine daha hızlı ve kolay erişilebilmesi içinhazırlananmobil uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
 

Yorumlar (0)