banner123

İzmir Kiraz'da alkollü mekanlar ilçe dışına taşınıyor!

İzmir Kiraz'da alkollü mekanlar ilçe dışına taşınıyor. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, halka söz verdiklerini ve 1 ay içerisinde ilçe merkezindeki içkili mekanların merkezin dışına taşınacağını açıkladı.

İzmir 15.12.2018, 09:31
İzmir Kiraz'da alkollü mekanlar ilçe dışına taşınıyor!

İzmir Kiraz'da alkollü mekanlar ilçe dışına taşınıyor. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, halka söz verdiklerini ve 1 ay içerisinde ilçe merkezindeki içkili mekanların merkezin dışına taşınacağını açıkladı.Belediye binasında alkollü restoran sahipleriyle bir araya gelen Özçınar, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, kent merkezinde bulunan alkollü restoranların ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıkta bulunan mülkiyeti Kiraz Belediyesi'ne ait Okka Taşı Mevkisine taşınacağını söyledi. 

Söz konusu arazide 8 adet ve her biri 200 metrekare genişliğinde bina inşa ediliğini aktaran Özçınar, "Binaların yapımı 1 ay içinde sona erecek ve merkezdeki restoranlar buraya taşınacak. İlçe merkezindeki içkili restoranları ilçe dışına taşıma konusunda halkımıza söz vermiştim. Bu sözümü de yerine getiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Halkımızın huzuru ve güvenliği bizim için önemli. Bu konuda çok hassasız. Kiraz için çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Yorumlar (0)