İzmir Kiraz cinayetinde yeni gelişme! Aynı aileden 4 kişiyi öldüren katil zanlısı tutuklandı

İzmir'in kiraz ilçesinde aynı aileden 4 kişi silahla vurulmuş halde ölü bulunmuştu. Olaya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Adliyeye sevk edilen zanlılardan 5 kişiden 1'i tutuklandı. Katil zanlısı ise ifadesinde cinayeti itiraf etti.

İzmir 15.11.2019, 10:50
İzmir Kiraz cinayetinde yeni gelişme! Aynı aileden 4 kişiyi öldüren katil zanlısı tutuklandı

İzmir'in Kiraz ilçesinde aynı aileden 4 kişi silahla vurulmuş halde ölü olarak bulunmuştu. Olaya ilişkin ailenin akrabası gözaltına alındı. Şüpheli ilk ifadesinde cinayeti itiraf etti. İşte detaylar...

İlçeye bağlı Çayağzı Mahallesi'nde İbrahim Akkeçe, eşi Döndü Akkeçe, oğulları Kemal Akkeçe  ve akrabaları Erol Akkeçe'nin silahla öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan 5 şüphelinin jandarmadaki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen zanlılardan Murat Akkeçe tutuklandı, eşi ve 3 akrabası ise serbest bırakıldı.

Akkeçe'nin jandarmadaki ifadesinde, "cinayeti namus meselesinden ve kimseden yardım almadan işlediğini" itiraf ettiği öğrenildi.

Kiraz ilçesinde önceki gün 4 kişi evde silahla öldürülmüş olarak bulunmuş, maktullerin akrabası olan Murat Akkeçe ile eşi ve 3 akrabası gözaltına alınmıştı. 

NE OLMUŞTU?

İzmir'in Kiraz ilçesinde aynı aileden biri kadın 4 kişi, silahla vurulmuş halde bulundu.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Çayağzı Mahallesi'nde İbrahim A. (40), eşi Döndü A. (38), oğulları Kemal A. (17) ve akrabaları Erol A. (35), Çayağazı Mahallesi Bağarası Sokak'taki evlerinin önünde silahla vurulmuş halde bulundu.

Yorumlar (0)