İzmir İnce Mitingi öncesi Muharrem İnce'den İzmirlilere Gündoğdu Meydanı miting ve bayrak çağrısı...

İzmir'in Alsancak semtindeki Gündoğdu Meydanı'nda, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin saat 19.00'da yapacağı miting için hazırlıklar tamamlandı. Vatandaşlar saat 16'dan itibaren alımaya başladı. İnce, alana 2 milyon İzmirli beklediğini söylemişti. Muharrem İnce, sosyal medya hesabından İzmirlilere çağrı yaptı. Muharrem İnce Twitter hesabından İzmir Gündoğdu Mitingi için afişi görselini paylaşarak "Hazır mıyız İzmir? Bayraklar da hazır mı?" mesajını paylaştı.

İzmir İnce Mitingi öncesi Muharrem İnce'den İzmirlilere Gündoğdu Meydanı miting ve bayrak çağrısı...

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin bugün saat 19.00'da, Konak ilçesine bağlı Alsancak semtindeki Gündoğdu Meydanı'nda yapacağı miting için hazırlıklar tamamlandı. Organizasyon şirketi yetkilileri, geçen cumartesi günü başladığı çalışmaları tamamladı.

Gündoğdu Meydanı'na bakan, yüksek katlı apartmanlara 'Hepimizin cumhurbaşkanı Muharrem İnce' yazılı pankartlar asıldı. 60 kişilik ekip, 50 metre uzunluğundaki dev sahneyi 5 günde kurdu. Sahnenin yüksekliğinin 12, derinliğinin ise 16 metre olduğu belirtildi. Gündoğdu Meydanı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar 80 metrelik aralıklarla vinçler kullanılarak, 200 hoparlörler asıldı. Yine alana 240 metrekare led ekranlar kurulacak. Alanın her köşesinde ise jeneratörler yer aldı.

İzmir Gündoğdu Meydanı Miting alanına İzmirli vatandaşlar saat 16'dan itibaren alımaya başladı. İnce, alana 2 milyon İzmirli beklediğini söylemişti. Muharrem İnce, sosyal medya hesabından İzmirlilere çağrı yaptı. Muharrem İnce Twitter hesabından İzmir Gündoğdu Mitingi için afişi görselini paylaşarak "Hazır mıyız İzmir? Bayraklar da hazır mı?" mesajını paylaştı.

Muharrem İnce, daha önce yaptığı açıklamalarda, Gündoğdu Meydanı'ndaki mitinge 2 milyon kişi beklediğini söylemişti.

Meydana saatler öncesininden vatandaşlar gelmeye başladı...

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 18:28
YORUM EKLE