İzmir Halkapınar'daki göçük olayında enkaz altında kalan bekçilerin kimlikleri tespit edildi!

İzmir Halkapınar metro işletmesinde gerçekleşen göçük olayında enkaz altında kalan Bekçilerin kimlikleri belli oldu. Olayda Mehmet Ali Yalçın ve Mehmet Çiftçi'nin göçük altında kaldığı öğrenildi. 2 bekçiyi arama çalışmaları sürüyor. Detaylar haberimizde..

İzmir 13.03.2019, 13:20
İzmir Halkapınar'daki göçük olayında enkaz altında kalan bekçilerin kimlikleri tespit edildi!

İzmir Halkapınar metro işletmesinde gerçekleşen göçük olayında enkaz altında kalan Bekçilerin kimlikleri belli oldu. Olayda Mehmet Ali Yalçın ve Mehmet Çiftçi'nin göçük altında kaldığı öğrenildi. Göçük altında kalan Mehmet Çiftçi’nn 69 yaşında olduğu ve emekllk gününü doldurmak için işe girdiği öğrenildi.

Konak ilçesi Halkapınar Spor Salonu önünde yapımı devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesine ait metro vagonu yer altı park alanı inşaatındaki sabah vardiyasına gelen görevliler, 2 bekçinin olmaması ve bölgede göçük oluşması üzerine durumu yetkililere bildirdi.  İnceleme yapan ekipler, gece görevli olan 2 bekçiye ulaşamayınca durumu polis, itfaiye, AKS ve AFAD ekiplerine bildirdi.Bölgeye gelen ekiplerin, 2 bekçiyi arama çalışmaları sürüyor. Olay nedeniyle Şehitler Caddesi ve Halkapınar Köprüsü tek yönlü olarak trağe kapatıldı. Göçüğün yayılma riskine karşı hafriyat dolgusu çalışmaları başlatıldı. 

Yorumlar (0)