İzmir Form Cerrahi Kliniği Folkart Tower’da hizmete girdi

İzmir Form Cerrahi Kliniği Folkart Tower’da hizmete girdi. Kliniğin açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı. Her biri kendi alanında uzman olan 8 kişiden oluşan bir ekip ile çalışan klinik Folkart Tower B blok 38.ci katta 300 metre kare bir alanda hizmet veriyor.

İzmir 21.10.2019, 15:53 21.10.2019, 15:59
İzmir Form Cerrahi Kliniği Folkart Tower’da hizmete girdi

Obezite cerrahi mide botoxu, diyabet cerrahisi, onkolojik cerrahi uygulamaları, laporoskopik cerrahi operasyonları, meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği, liposuction yağ aldırma gibi estetik uygulamalar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle İzmir Form Cerrahi Kliniği Folkart Tower’da hizmete girdi. Kliniğin açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı.

Plastik cerrahı Dr.Abdül Cebbar Siyer, obezite ve metebolik cerrahı Dr.Özgün Akgül, estetik koçu Ebru Duyu ve diyetisyen Ali Mutlu bir araya gelerek İzmir Form Cerrahi kliniğini kurdu. Her biri kendi alanında uzman olan 8 kişiden oluşan bir ekip ile çalışan klinik Folkart Tower B blok 38.ci katta 300 metre kare bir alanda hizmet veriyor. Onkolojik cerrahi uygulamaları, laporoskopik cerrahi operasyonları, obezite cerrahi mide botoxu, diyabet cerrahisi konularında hastalara yardımcı olan klinikte meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği, liposuction yağ aldırma, kilo verme ameliyatı sonrasında vücut şekillendirme ve germe operasyonları gibi estetik uygulamalar yer alıyor. Aynı zamanda Estetik danışmanlık merkezi olan klinikte; Cilt bakımı, kök hücre ile cilt gençleştirme, dolgu botox, mezoterapi kalıcı makyaj ve cilt leke tedavisi de yapılıyor.

Alanında uzman diyetisyen Ali Mutlu online diyet programı ile diyet konusunda kolay ve pratik çözümleri ile kilo sorunu yaşayan hastalarına yardımcı oluyor. Klinik; hastaları bilgilendirmek amacıyla, konularıyla ilgili interaktif paylaşımlarıyla sosyal medya mecralarını da aktif olarak kullanıyor.

Resimaltı:

1 Abdülcebbar Siyer,  Ebru Duyu, Özgün Akgül,  Ali Mutlu

2 Meltem Bükülmez, Ümran Güzin Yardım, Abdülcebbar Siyer, Büşra Bilgin, Özgün Akgül, Ebru Duyu, Ali Mutlu, Sümeyye Pekiyi, Dilek Beyko

3 Abdülcebbar-Eda Siyer

4 Özgün, Güneş, Bulut, Fatma Akgül

5 Meltem Bükülmez, Serdar Erkmen

6 Özgem Bulak, Ebru Duyu

7 Cüneyt Akaoğlu, Hasan Kaplan, Atilla Çökmez

8 Alper Dırık, Taner Divrik, Ali Albas

9 Arzu Avcı, Özgür Oktay, Mine Gül Çobanoğlu

10 Merve Kan, Ümran Güzin Yardım, Bahar Kaya

11 Rukiye Yılmaz, Mine Derin Bardakçı

12 Selcan Çam, Gülce Kaya

13 Semra, Ezgi Dila Altıntaş

14 Melis Gümüş

15 Semra Aksoy, Esra Aslanözer

16 Büşra Bilgin, Ali Mutlu, Sümeyye Pekiyi

17 Derya Narlı

18 Fatma-Özgün Akgül

19 Mutlu Karaoğluol

20 Ali Doğan Bozdağ, Cumhur Esin

21 Nergiz Şen, Laura Akrobati

22 Hakan Duyu, Tuğba Duyu

Yorumlar (0)