İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'nde skandal! Yemeklerin içinden çıkanlar mide bulandırdı

İddiaya göre Dokuz Eylül Üniversitesinin yemekhanesinde sağlık skandalı yaşandı. Yemekhanede yemeklerin içinden öyle şeyler çıktı ki görenlerin midesi bulandı. Detaylar haberimizde...

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'nde skandal! Yemeklerin içinden çıkanlar mide bulandırdı

İddiaya göre Dokuz Eylül Üniversitesinin yemekhanesinde öğlen yemeği sırasında skandal bir olay yaşandı. Üniversitede öğlen yemeğini yemek isteyen öğreneciler yemeklerde beklenmedik ve mide bulandırıcı bir şeyle karşılaştığı iddia edildi. 

YEMEKLERİN İÇİNDEN BÖCEK ÇIKTI İDDİASI

Öğrenciler gördükleri karşısında şok olarak bu olayı sosyal medya paylaşımları ile Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Nükhet Hoktar'a iletmek istediklerini belirten öğrenciler Rektör Hoktar tarafından konu hakkında henüz bir geri dönüş alınamadığı da iddia edildi.

Bu konu hakkında iddiaya göre Üniversitesinin merkez yemekhanesinde öğle yemeklerini yiyen öğrenciler sosyal medya paylaşımlarında menüde bulunan çorbadan hamam böceği, pilavdan ise kurt çıktığını belirten öğrenciler yemeklerin resimlerini sosyal medyadan paylaştılar. Öğrenciler bu durumun daha önce de yaşandığını ifade ettiler. 

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Yemeklerin içinden böcek çıkmasına ilişkin sosyal medyada tepkiler büyüdü. Bu konu hakkında yaplan paylaşımlarda ise İzmir'in en büyük üniversitesinin öğrencilere verdiği yemeklerinden böcek çıktığı ifade edilirkren Rektör Hoktar'ın bu konu hakkında geri dönüş yapmaması eleştirildi. 

Yemeklerden böcek çıkmasına ilişkin üniversite öğrencisi tarafından bir açıklama yapılarak olayın merkez yemekhanesinde meydana geldiği iddia edildi. Ayrıca öğrenci yaptığı açıklamalarında bunun gibi olayların daha önce de yaşandığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 13:10
YORUM EKLE