İzmir'den o isim adaylıktan çekildiğini açıkladı! |CHP İzmir başkan adayları belli oldu?

İzmirliler yerel seçim öncesi heyecanla parti başkan adaylarının açıklanmasını bekliyor. CHP İzmir başkan adayları belli oldu? İzmir'de Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, flaş bir kararla büyükşehire adaylığını ilan etmişti. Başkan Karabağ aday adaylığını geri çekti.

İzmir'den o isim adaylıktan çekildiğini açıkladı! |CHP İzmir başkan adayları belli oldu?

İzmirliler yerel seçim öncesi heyecanla parti başkan adaylarının açıklanmasını bekliyor. CHP İzmir başkan adayları belli oldu? İzmir'de Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, flaş bir kararla büyükşehire adaylığını ilan etmişti. Başkan Karabağ aday adaylığını geri çekti. CHP’nin İzmir Büyükşehir Adayı’nın yeni yılın en geç ikinci haftasında açıklaması beklenirken önemli bir gelişme yaşandı. 

Geride kalan Büyükşehir Aday Adaylığını ilan ederek saha çalışmalarını başlatan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ flaş bir karar aldı. 

Başkan Karabağ yazılı bir açıklama yaparak Büyükşehir aday adaylığından çekildiğini açıkladı. 

Karabağ açıklamasında şu ifadelere yer verdi: İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için kendi isteğimle, gördüğüm lüzum üzerine aday adaylığımı çekiyorum. Bu zamana kadar yanımda olarak bana destek veren herkese sonsuz teşekkür ederim.

CHP İzmir belediye başkan adayları ne zaman açıklanacağına daire henüz net bilgi verilmedi. 

YORUM EKLE