İzmir'de yasak aşkını yaralayan kadının cezası belli oldu!

İzmir Ödemiş'te bulduğu elektrik faturasından eşinin yasak aşk yaşadığını ve 1 tane de çocuğunun olduğunu anlayan Nebahat Eroğlu isimli kadın eşinin sevgilisini 3 kurşunla vurarak ağır yaraladı. Nebahat Eroğlu 9 Yıl 8 ay hapis cezası alırken öte yandan da mahkemede son sözleri "Bu ceza hediyem olsun" oldu.

İzmir 05.10.2019, 10:04 05.10.2019, 10:19
İzmir'de yasak aşkını yaralayan kadının cezası belli oldu!

İzmir Ödemiş'te 22 Aralık'ta meydana gelen olayda Nebahat Eroğlu (30), eşi Bülent Eroğlu'nun sevgilisi olan Cansu Koşak'ı (23) 3 kurşunla ağır yaralamıştı. Suçu haksız tahrik altında işlediği için cezasında indirim yapılarak 7 yıla düşürülen Eroğlu'na, ruhsatsız silah taşıma suçundan da 2 yıl 8 ay hapis cezası verildi. Toplam 9 yıl 8 ay hapis yatacak olan Eroğlu, son sözleri sorulduğunda eşi ve yasak aşkına dönerek, "Bu ceza hediyem olsun" dedi.

NE OLMUŞTU?
Ödemiş'te yaşayan 2 çocuk annesi Nebahat Eroğlu, geçen yıl 22 Aralık günü, eşi Bülent Eroğlu ile yaşadığı ilişkiden çocuk sahibi olan Cansu Koşak'ın Bengisu Mahallesi'ndeki evine gitti. İki kadın arasında tartışma çıktı. Bu sırada Nebahat Eroğlu, yanında getirdiği tabancayı çantasından çıkartıp, Cansu Koşak'a ateşleyip kaçtı.

3 kurşunla vurularak yaralanan Koşak ambulansla Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından da İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti.

22 YIL HAPSİ İSTENMİŞTİ
Ölümden dönen Koşak avukatı Efe Alper aracılığı ile şikayetçi olmuştu. Tutuklu sanık Nebahat Eroğlu hakkında dava açılarak, 22 yıla kadar hapsi istenmişti.

Yorumlar (0)