banner123

İzmir'de Ufo görüntüsü. Tire'de cep telefonu kamerası ile ufo çekimi...

İzmir Tire’de bir vatandaşın cep telefonu ile çekim yaparken gökyüzünden hızla hareket eden UFO benzeri cisim görenleri hayrete düşürdü.

İzmir 12.08.2018, 12:32 M. Fatih DEMİR
İzmir'de Ufo görüntüsü. Tire'de cep telefonu kamerası ile ufo çekimi...

İzmir'de UFO benzeri cisim kameraya takıldı. Tire’de bir vatandaşın cep telefonu ile çekim yaparken gökyüzünden hızla hareket eden UFO benzeri cisim görenleri hayrete düşürdü.

Haber Tire'nin haberine göre; Görüntü 6 Ağustos'ta  saat 18:00 sıralarında Emlakçı Serhat Demir tarafından Tire’de çekildi. Doğu Çevreyolu olarak da bilinen Fatih Sultan Mehmet Bulvarı kenarındaki bir arazide çekilen görüntüde gökyüzünde yüksek hızda seyreden bir cisim görünüyor.

YAVAŞ ÇEKİM OLMASI DİĞERLERİNDEN AYIRIYOR
UFO olaylarının sık sık yaşandığı hatta bu gibi olaylarla Türkiye gündemine de taşınan Tire’de çekilen bu görüntüler, UFO konusunu yine gündeme getirdi. Bu görüntülerin en önemli özelliği ise yavaş ekimde kaydedilmiş olması. Cep telefonunun yüksek hızlı çekim moduyla (saniyede 240 kare) çekilen görüntülerde, diğer herşey son derec yavaşlarken, gökyüzündeki cismin inanılmaz bir hızla seyrettiği görülüyor.

EVE GELİNCE FARK ETTİ
Kız kardeşiyle birlikte araziye giden Tireli Emlakçı Serhat Demir, burada sosyal medyada paylaşmak üzere birkaç fotoğraf ve video çekti. Bu videolardan biri de yavaş çekimdeydi. O esnada herhangi bir cismin geçtiğini fark etmeyen Demir, eve gelip videoyu düzenlemek istediğinde cismi farketti.

Daha önce bu tarz bir olayla karşılaşmadığını da dile getiren Serhat Demir, “O esnada ne bir cisim gördük, ne de bir ses duyduk. Detayı eve geldiğimde videoyu incelerken gördüm.” Dedi.

Yorumlar (0)