İzmir'de Karşıyaka - Konak - Foça - Mordoğan arası vapur seferleri başlıyor

İzmir'de Konak - Karşıyaka - Foça - Mordoğan arası vapur seferleri başlıyor. İzmir'in kıyı noktalarını bir araya getirecek deniz ulaşımı uygulaması 15 Haziran tarihinde başlayacak. Peki seferler kaç TL olacak? Ulaşım saatleri nasıl düzenlendi.

İzmir'de Karşıyaka - Konak - Foça - Mordoğan arası vapur seferleri başlıyor

İzmir'de deniz ulaşımı ağı genişliyor. Kentte Konak - Karşıyaka - Foça - Mordoğan vapur seferleri başlıyor. 

15 HAZİRAN'DA START VERİLECEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla vapur seferlerinin ardından 15 Haziran'dan itibaren Foça ve Mordoğan'a da seferlerini başlatacak.

SEFERLER HAFTA SONU GERÇEKLEŞECEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 15 Haziran Cumartesi gününden itibaren Foça ve Mordoğan seferlerine başlayacak. Özellikle günübirlik tatil ve gezinti yapmak isteyen İzmirliler için planlanan seferler cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada iki gün yapılacak.

ULAŞIM SAATLERİ

Sabah 08.25'de Karşıyaka’dan kalkacak İZDENİZ gemileri, Konak iskelesi'nden de yolcu alıp önce Mordoğan’a, oradan da Foça'ya hareket edecek. Dönüş yapacak tatilciler için akşam Mordoğan'dan ilk hareket saati ise 18.50 olarak belirlendi. Foça'dan saat 19.30'da kalkarak bir kez daha Mordoğan'a yanaşacak gemiler, saat 20.00'de Mordoğan'dan Konak ve Karşıyaka yönüne seyredecek.

VAPUR SEFERLERİ KAÇ TL OLACAK?

Karşıyaka- Konak- Foça- Mordoğan seferlerinin tek gidiş ücreti 18 TL, Foça- Mordoğan arası tek gidiş ücreti ise 12 TL olarak uygulanacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 18:45
YORUM EKLE