İzmir'de insanlık ayıbı ! Köpeği tekmelediler

İzmir Aliağa'da kaldırımda yatan bir köpek, vahşi insanların saldırısına uğradı. Eğlence için köpeği tekmeleyen saldırgan gülerek yoluna devam ederken, o anlar kameraya yansıdı.

İzmir 17.09.2017, 00:54 17.09.2017, 01:02
İzmir'de insanlık ayıbı ! Köpeği tekmelediler

İzmir  Aliağa'da yoldan geçen kimliği belirsiz iki kişi, Mia isimli köpeği tekmeleyip olay yerinden kaçmasına neden oldu. Köpeğin sahibi güvenlik kamerası görüntüleri sayesinde, hem yaşanan vahşeti belgeledi; hem de köpeği Mia'ya kavuştu.

KÖPEĞE TEKME ATTILAR

İzmir Aliğa'da Remzican Akansu isimli gencin Mia isimli köpeği, Akansu'nun iş yerinin önündeki kaldırımda yatarken saldırıya uğradı.

Kapı önünde yatan köpeğe, yoldan geçen kimliği belirsiz iki kişiden biri acımasızca tekme attı. Zavllı köpek duyduğu acı ve korkuyla, olduğu yerden hızla kaçarak uzaklaştı. Saldırgan ve arkadaşı ise gülerek yollarına devam etti.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNDEN GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Kapıya çıkan Mia'nın sahibi, olayın hemen ardından kapıya çıkarak saldırganlara müdahale etti. Akansu twitter hesabından yaptığı açıklamada "saldırgan şahsa gerekeni yaptık" dedi. Ancak Akansu köpeğini bıraktığı yerde bulamadı. Güvenlik kamerası görüntülerinden, köpeğinin başına gelenleri gören Akansu, daha sonra görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak hem köpeğinin bulunması için yardım istedi.

ZAVALLI KÖPEK, SAHİBİNE KAVUŞTU

Kısa süere içerisinde yayılan görüntüler sayesinde, kaybolan Mia, sahibine kavuştu. Görüntüler ve yaşanan vahşet sosyal medyada büyük tepki çekti.

Yorumlar (0)
26°
açık