İzmir'de hafta sonu hava nasıl olacak?

İzmir'de son günlerden devam eden yağışlı havaların bitip bitmeyeceği merak konusu. Yurt genelinde ve İzmir'de de hava sıcaklıkları 1-3 derece arasında artıyor. Peki İzmir'de hafta sonu hava nasıl olacak? İşte İzmir hava durumu...

İzmir 18.01.2019, 14:53
İzmir'de hafta sonu hava nasıl olacak?

İzmir'de son günlerden devam eden yağışlı havaların bitip bitmeyeceği merak konusu. Yurt genelinde ve İzmir'de de hava sıcaklıkları 1-3 derece arasında artıyor. Peki İzmir'de hafta sonu hava nasıl olacak? İşte İzmir hava durumu... Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 1 ila 3 derece artacağı tahmin ediliyor. 

Rüzgarın ise yurt genelinde güney yönlerden hafif zaman zaman orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor. Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla batı kesimlerin yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde Muğla çevreleri, Balıkesir'in kıyı kesimleri, İzmir'in güney ve batı çevreleri ve Aydın'ın kıyı ilçelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

İzmir'de bugün hava parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren güney ve batı kesimleri hafif sağanak yağışlı olacak. 

İZMİR'DE HAFTA SONU HAVA NASIL OLACAK? /İŞTE İZMİR HAVA DURUMU

Yorumlar (0)
33°
az bulutlu