İzmir'de dolmuş ücretlerine zam! İzmir'de dolmuş ücretleri ne kadar oldu?

İzmir'de dolmuş ücretlerine zam yapıldı. İzmir Minibüsçüler Esnaf Odası tarafından İzmir'de dolmuş ücretlerine zam yapıldığı duyuruldu. Peki, İzmir'de dolmuş ücretleri ne kadar oldu? İndi bindi ücreti kaç tl?

İzmir 04.12.2019, 13:29 04.12.2019, 14:55
İzmir'de dolmuş ücretlerine zam! İzmir'de dolmuş ücretleri ne kadar oldu?

İzmir'de dolmuşa 50 kuruş zam geldi. İzmir Minibüsçüler Esnaf Odası İzmir'de şehir içi dolmuş ücretlerine zam geldiğini söyledi. Peki İzmir'de dolmuş ücretleri ne kadar oldu? İndi bindi ücreti kaç lira? 

İzmir Minibüsçüler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Uğuz, şehir içi minibüslerde ulaşım fiyatının 3,50 lira olarak belirlendiğini belirtti.

Uğuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şehir içi minibüslerde geçerli fiyat tarifesinin en son geçen yıl Kasım ayında düzenlendiğini dile getirdi.

İZMİR'DE DOLMUŞ ÜCRETLERİ KAÇ LİRA OLDU?

Akaryakıt, servis ve yedek parça maliyetlerindeki artış nedeniyle fiyatın güncellenmesi ihtiyacının oluştuğunu kaydeden Uğuz, "Tüm hatlarda ulaşım ücretlerine 50 kuruşluk zam yaptık. Yeni fiyat tarifemize göre indi bindi bedelinin 3 liradan 3,50 liraya, uzun mesafe fiyatının ise 4,25 liradan 4,75 liraya oldu." dedi.

Yorumlar (14)
Yüsra 2 hafta önce
4.75 miş siz ayrı zam yapıyorsunuz dolmşclarda ayrı sabah buca göksudan Gaziemir e 5 tle aldı şöför
Adımı vermek istemiyorum 2 hafta önce
Öğrenci biraz indirim olsun be
Yüsra 2 hafta önce
Maaşa, zam yok ama herşeye zam
Lazim degil 2 hafta önce
5 tl dolmusmu olur yazik su millete.soylenecek soz yok artik
Sewim 2 hafta önce
Çok yazık insanlık ölüyor herkes izliyor askari ücretle hergün 7 TL yol ücreti öde elektrik su sonra çocuklar a iki ekmek eeee kimin umurunda adamlar oturdukları yerden zam yapsın vijdan Lazım vijdan...
Ferhat 2 hafta önce
Yazik be yazik milet 230 ze kopek gibi calisiyor sizlerse kasap gibi aliyorsunuz ayip ayip adam 3 dolmus degistirse 15 tl ailesiyle biyere gitse 5 kisi binse 45 tl 3 dolmus yapsa 135 tl hakmi bu yaziklar olsun boyle ulkeye
Rantçı dolmuş ve belediye mağduru 1 hafta önce
Öğrenci üç lira olmuş. Bu durum beni çok üzdü. Fakir bir ailenin çocuk okuması artık o kadar zorlaşmış ki yazık
Eda Nur 1 hafta önce
Ne 4 lirasından ne 5 lirasından bahsediyorsunuz? kent 2'den izmir otogarına 7,5 lira bazıları 8 lira alıyor öğrenci indirimi diyorsunuz 7 lira alıyorlar elinizi vicdanınıza koyun bu nasıl bir adalet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın