İzmir'de benzeri görülmemiş evlilik teklifi

İzmir'in Balçova ilçesinde 2'nci Midye ve Balık Festivali'nde genç damat adayı herkesin gözü önünde evlilik teklifi etti. Midye kabuğuna sakladığı yüzüğü bir anda çıkartınca kız arkadaşı neye uğradığını şaşırdı

İzmir 22.04.2019, 11:11 22.04.2019, 11:26
İzmir'de benzeri görülmemiş evlilik teklifi

Önce 'Kimliği bulundu.' anonsu yaptırdı

Balçova ilçesi İnciraltı Mahallesi'nde geçen hafta düzenlenen 2'nci Midye ve Balık Festivali, sürpriz bir evlilik teklifine sahne oldu. Kadir Çamur, birlikte festival alanına gittiği kız arkadaşı edebiyat öğretmeni Tuğba Çuluk'un adını, sahneden "Kimliği bulundu" denilerek, anons ettirdi. Çuluk, sahneye çıktı. Genç kız, modaretörle sohbet ederken Kadir Çamur da yanına gitti.

Bu sırada Çamur'un arkadaşları, daha önceden hazırladıkları evlilik teklifi yazılı afişi açtı. Aynı anda Kadir Çamur da Çuluk'un önünde diz çöküp, cebinden çıkardığı midye kabuğu içindeki yüzük ile evlenme teklifi etti. Tuğba Çuluk teklifi, "Evet" diyerek, kabul etti. Kalabalığın coşkuyla alkışladığı çift, dans ederek bu anı kutladı.

Hakkari’de vatani görevini yapan ve izinli olarak İzmir'e gelen Kadir Çamur, "Sosyal medya hesabından festivali düzenleyen kişilerle iletişime geçtim. Hemen yanıt verdiler. Çok kısa sürede programı ayarladık. Çok hoş bir sürpriz oldu" dedi.

 

Yorumlar (0)
22°
açık