İzmir'de asistan doktora jiletle saldırıp boğazından yaralayan zanlı tutuklandı!

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadir Songür isimli asistan doktoru cebinden çıkardığı jiletle boğazından yaralayan zanlı B.K. çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Boğazından yaralanan doktor Kadir Songür'ün ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İzmir 17.10.2019, 18:40
İzmir'de asistan doktora jiletle saldırıp boğazından yaralayan zanlı tutuklandı!

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün feci bir olay yaşandı. Kendisini muayene eden asistan doktor Kadir Songür'ü odasında jiletle boğazından yaralayan B.K isimli şahısın yakalanmasının ardından Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlandı.

TUTUKLANDI
Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

OLAY NASIL OLDU?
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadir Songür isimli asistan doktoru boğazından jiletle yaralan zanlı B.K. "Olay günü hastanede ilaç yazmadılar ve bana sürekli gülüyorlardı. Bu durum sinirimi bozdu ve kayıt yaptırmadan doktorun odasına girdim. Uyuşturucu kullandığım için orada ne olduğunu tam hatırlamıyorum. Doktora kilitlendiğim için ona saldırmışım. Uyuşturucu kullandığım için şuurumu kaybetmişim. Bu olaydan dolayı pişmanım."

BAŞKA SUÇTAN DA ARANIYORMUŞ
Karşıyaka ilçesinde bir kadının çantasını gasp girişiminde de bulunduktan sonra yakalanmıştı. Boğazından yaralanan Songül, hastanede tedavi altına alınmıştı.

Yorumlar (0)