İzmir'de Araç Kiralamak mı istiyorsunuz !

Araba kiralama seçenekleriyle, görülmeye değer tarihi ve turistik yerleri olan İzmir’i, gönlünüzce gezebilirsiniz.

İzmir'de Araç Kiralamak mı istiyorsunuz !

Araba kiralama seçenekleriyle, görülmeye değer tarihi ve turistik yerleri olan İzmir’i, gönlünüzce gezebilirsiniz. Taksi veya ulaşım araçlarıyla gezmek çok zordur. Birkaç yeri gezebilirsiniz ve akşam yorgun düşüp yatmak zorunda kalırsınız. Son model bir araç kiralasanız, bu yorgunluğu yaşamadan İzmir’i baştan sona kısa zamanda gezebilirsiniz. İzmir’in en güzel doğa güzelliklerini kısa sürede gezmek için İzmir havalimanı rent a car seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Bunaltıcı yaz günlerinde özel klima seçenekleriyle kiralanan bu araçlar, size huzurlu bir yolculuk yaşatacaktır.

  Ayağınız Yere Değmesin

            Havalimanını kullanmak suretiyle İzmir’e geldiyseniz, havalimanından çıkar çıkmaz İzmir rent a car seçeneklerinin sizler için sunduğu araç seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Araç seçenekleri kategorisinde son model araçlarla problemsiz bir gezinti yaşayabilirsiniz.

  Trafik Keşmekeşine Son

            Toplu ulaşım araçlarıyla saatler süren yolculuk, olumsuz hava koşullarıyla çok daha zor bir hale gelecektir. Bu zor durumla karşılaşmamak için yapılacak en iyi şey, İzmir havalimanı araç kiralama hizmetinin tercih edilmesidir. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen bu araçlarda, full özellikler vardır. Bu özelliklerle oldukça kaliteli ve etkili yolculuk hizmeti gerçekleşebilir. İzmir’de sadece güzel doğa güzelliklerini gezmekle kalmazsınız. Sevdiklerinizi de gezebilirsiniz. Kiralık araç seçenekleriyle tatilin yolculuk eziyetine son verin. Huzurlu ve mutlu bir gezintiye merhaba deyin. Pratik ve etkili kiralama seçeneklerinde, modelli araç seçeneklerinde, doğru aracı tercih etmek gerekir. Araç tercihlerini en iyi şekilde değerlendirin, unutulmaz bir gezintiyle bütün yılın yorgunluğunu atın.

İletişim bilgilerimiz ;

ZGR OTOMOTİV TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT GIDA BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres                                   : Atıf Bey Mah. 5/3 Sk No:3 K:3 D:4 Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE

Telefon                              : +90 (232) 332 0 947 (ZGR) (Öncelikli  Telefon)

Fax                                      : +90 (232) 232 9 947 (ZGR)

Cep Tel.                            : +90 (541) 947 7 947 (ZGR) +90 (532) 630 44 81

Google Harita Lokasyonu : 38.324073, 27.136542

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 02:32
YORUM EKLE