İzmir'de 35 yıldır metaller düşmeden vücudunda durabiliyor

İzmir'de yaşayan 69 yaşındaki Ethem Arslan'ın, 35 yıldır vücudunun belirli yerlerinde metaller saatlerce durabiliyor. Bu özelliğini 35 yıl önce fark eden Arslan, nedenini öğrenmek için doktora gitmediğini belirtti. Arslan ''Otobüste yolculuk yaparken, yanımda oturan kişinin ağrılarını kendime mıknatıs gibi çektiğimi hissediyorum.'' diye konuştu.

İzmir 16.10.2019, 16:48
İzmir'de 35 yıldır metaller düşmeden vücudunda durabiliyor

İzmir'in Konak ilçesindeki Basmane semtinde otel işleten 69 yaşındaki Ethem Arslan, yaklaşık 35 yıl önce vücudunun belirli bölgelerinin metalleri mıknatıs gibi çektiğini fark etti. Arslan, 1980'li yıllarda bir televizyon programında, insan vücuduna metal ürünlerin yapıştığını gördü. Arslan bu durumu fark ettikten sonra nedenini öğrenmek için doktora gitmediğini belirtti.

METALLER VÜCUNDA SAATLERCE DURABİLİYOR

Eşinin ısrarı üzerine deneyen Arslan vücudunun; metal kaşık, kase, tepsi, bozuk para gibi materyalleri mıknatıs gibi çektiğini fark etti. İçinde metal bulunan her şey, Arslan'ın göğsüne ve sırtına temas ettiğinde saatlerce düşmeden durabiliyor.

'MIKNATIS ADAM' OLARAK TANINIYOR

Çevresi tarafından 'Mıknatıs Adam' olarak anılan Arslan'ın bu özelliği, görenleri şaşırtıyor. Aynı özelliğin anneannesinde de olduğunu söyleyen Arslan, aynı zamanda, insanların hissettiği ağrıları onların yakınında durarak kendine çekebildiğini anlattı.

NEDENİNİ ÖĞRENMEK İÇİN DOKTORA GİTMEDİ

Bu özelliğini fark ettikten sonra nedenini öğrenmek için doktora gitmediğini söyleyen Arslan, "Ben bu enerjinin varlığını ilk defa eşimin bacağı ağrıdığında hissettim. Ağrılar bana geçti ve onun ağrısı kalmadı. Metallerin yapıştığını da fark edince biyoenerji eğitimleri aldım. Önceden ağrılar bileğime giriyordu, eğitim aldıktan sonra düzeldi. Herhangi bir zararı olmadı bana. Otobüste yolculuk yaparken, yanımda oturan kişinin ağrılarını kendime mıknatıs gibi çektiğimi hissediyorum. Hastanelerin özellikle Yoğun Bakım bölümlerinde bu ağrıları çok fazla hissediyorum. Bu tarz yerlere girmek istemiyorum, ağır geliyor." diye konuştu.

Yorumlar (0)