İzmir'de 15 kişinin yaşadığı dairede korkutan yangın!

İzmir haberleri... İzmir'in Konak ilçesinde Kahramanlar Mahallesi'nde 15 kişinin yaşadığı bir dairede henüz bilinmeye bir nedenle yangın çıktı.

İzmir 16.01.2019, 09:48
İzmir'de 15 kişinin yaşadığı dairede korkutan yangın!

İzmir haberleri... İzmir'in Konak ilçesinde Kahramanlar Mahallesi'nde 15 kişinin yaşadığı bir dairede henüz bilinmeye bir nedenle yangın çıktı. İzmir'in Konak ilçesinde, Cezayir uyruklu 2'si çocuk 15 kişinin yaşadığı apartman dairesinde yangın çıktı.

Kahramanlar Mahallesi Akıncılar Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı apartmanın ikinci katında, sabah saatlerinde belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Apartmandan yükselen alevleri görenler durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi.

Bu sırada evde bulunan bir kişi, panikle ikinci katın balkonundan beton zemine atladı.

YANGIN HASARA NEDEN OLDU

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, evde bulunan ve dumandan etkilenen 14 kişiyi dışarı çıkardı. İtfaiye ekipleri de apartmanın diğer dairelerinde yaşayanları merdivenle tahliye etti.

İtfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürülen yangın hasara neden oldu.

2'Sİ ÇOCUK OLMAK ÜZERE 15 KİŞİ

Balkondan atlayarak yaralanan 1 kişi ile dumandan etkilenen 14 kişi, sağlık ekipleri tarafından çevredeki hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı.

Öte yandan yangının çıktığı apartman dairesinde 2'si çocuk 15 Cezayirli'nin bir arada yaşadığı öğrenildi. Yangının çıkış nedenini belirlemek için soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)