11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:04
İzmir Çiğli'de üstgeçitte intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen genç kızın son durumu

Yirmili yaşlarında olan genç kızın İzmir'in Çiğli ilçesinde Çiğli Belediyesi yakınında Anadolu Caddesi üzerindeki üstgeçitten yola düşen kızın ilk gelen bilgilere göre intihar ettiği iddia edilmişti ancak yaşanan olayın intihar mı yoksa başka bir nedeninin olup olmadığı yönünde henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Olayın intihar olmadığı yönünde teyit edilmemiş söylentiler var. Ağır yaralanan 19 yaşındaki genç kızın olay esnasında üzerinden kimlik çıkmadı.

İntihar girişimi sonrası ağır yaralanan genç kız Çiğli Bölge Araştırma Hastanesinde yoğun bakımda tedavi gördüğü ve durumunun kritik olduğu alınan bilgiler arasındaydı.

Teyit edilmemiş son alınan bilgilere göre genç kızın durumunun iyi olduğu ve servise çıkartılıp odasında tedavisi devam ettiği bilgisi geldi. 

İntihar ettiği düşünülen genç kızın yakın arkadaşından açıklama geldi. Arkadaşı açıklamasında; Olay öncesi morali çok iyiydi, İntihar etmesini gerektirecek herhangi bir durum yoktu ve kimseyle de bir sıkıntısı yoktu. Çok mutluyduk malesef böyle bi kaza gerçekleşti bizde üzgünüz intihar söylentilerine daha da üzüldük" Açıklamasında bulundu.

Son Güncelleme: 18.07.2018 21:50