İzmir Çiğli'de kanlı kavga! Önce bıçaklandı, sonra dayak yedi

İzmir'de alacak verecek davası kanlı bitti. Çiğli'de bulunan Ata sanayi sitesinde bir vatandaş önce bıçaklandı, ardından ise çok sayıda kişinin darbesine maruz kaldı. Yaralanan 26 yaşındaki Sinan Yüzer Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Detaylar haberimizde...

İzmir 26.03.2019, 16:38
İzmir Çiğli'de kanlı kavga! Önce bıçaklandı, sonra dayak yedi

İzmir'de alacak verecek davası kanlı bitti. Çiğli'de bulunan Ata sanayi sitesinde bir vatandaş önce bıçaklandı, ardından ise çok sayıda kişinin darbesine maruz kaldı. Yaralanan 26 yaşındaki Sinan Yüzer Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'nde tedavi altına alındı. 

Ata Sanayi Sitesi yakınlarındaki bir tekstil firması önünde, alacak- verecek meselesi yüzünden anlaşmazlık bulunan iki grup arasında kavga çıktı. Tarafların tekme tokat birbirine girdiği kavgada, Sinan Yüzer (26) bıçakla yaralandı. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye sevk edilen polis ekipleri, kavgaya müdahale ederek tarafları yatıştırdı. Bıçağı kullandığı öne sürülen E.Ş. (29) gözaltına alındı.

Sinan Yüzer, çağırılan ambulansla Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Yüzer'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bu arada, olay anı bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, kavgadan kaçmaya çalışan kişinin kalabalık bir grup tarafından darp edildiği görülüyor.

Yorumlar (0)