İzmir CHP'de 3 eski başkan delege oldu!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) mahalle delege seçimleri devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu Altıntaş Mahallesi’nde beyaz listeden ilçe kongre delegesi seçildi. Aynı mahallede eski belediye başkanı Sibel uyar da delege seçildi.

İzmir 16.11.2019, 17:28
İzmir CHP'de 3 eski başkan delege oldu!

CHP'de Urla’daki delege seçimleri devam ediyor. İlçe başkanı Hakan Özbadur ve yönetiminin desteklediği beyaz listelerle, muhalefetin mavi listesi yarıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) mahalle delege seçimleri kesintisiz devam ediyor. Bugün Urla’da 8 mahallede sandık kuruldu. Yelaltı, Hacı İsa, Yaka, Sıra, Altıntaş mahallelerinde mavi ve beyaz listeler yarıştı.

Rüstem mahallesinde ise seçime tek listeyle girildi. İskele ve Atatürk’te de mavi liste geri çekildi ve beyaz liste seçime girdi.

Sekiz mahallede de İlçe Başkanı Hakan Özbadur’un desteklediği beyaz liste zafer kazandı.

ESKİ BAŞKAN DELEGE SEÇİLDİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Aziz Kocaoğlu Altıntaş Mahallesi’nde beyaz listeden ilçe kongre delegesi seçildi.

Aynı mahallede eski belediye başkanı Sibel Uyar da delege seçildi. Eski İlçe Başkanı Ahmet Bahri Yalaz Hacı İsa mahallesinde iki listeye de yazıldı ve delege oldu.

İlçe Başkanı Özbadur'un ilçedeki muhalefetin mavi liste çıkarması nedeniyle beyaz listelerle seçime girdiği, il kongresi sürecinde  kent genelinde mavil liste harekatı başlatan Rıfat Nalbantoğlu,Mustafa Özuslu ve Murat Bakan'la hareket edeceği öğrenildi. 

Yorumlar (0)