İzmir Çeşme'de korkunç trafik kazası! Metrelerce sürüklendi, sonra da can verdi

İzmir'de akıl almaz bir kaza meydana geldi. Çeşme Motosiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Yayla, birden önüne çıkan köpeğe çarparak metrelerce sürüklendi. Son olarak park halindeki kamyona çarpan Yayla hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde...

İzmir 21.04.2019, 11:22
İzmir Çeşme'de korkunç trafik kazası! Metrelerce sürüklendi, sonra da can verdi

Çeşme Motosiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Yayla, aniden yola fırlayan köpeğe çarparak düşmesi sonucu yolda sürüklendi. Lastiği patladığı için yolda park eden kamyona çarpan Yayla, hayatını kaybetti.

METRELERCE SÜRÜKLENİP KAMYONA ÇARPTI

Çeşme Motosiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Alaattin Yayla, dernek üyesi oğlu Oğuz Yayla ve arkadaşları ile birlikte grup halinde, Ilıca Mahallesindeki derneklerinin toplantısının ardından Çeşme'ye doğru yola çıktı. Motorlu grup, İş Bankası Kampı yakınlarına geldiğinde, Alaattin Yayla'nın kullandığı motorun önüne aniden bir köpek fırladı. Alaattin Yayla, köpeğe çarparak yola düştü. Motoruyla birlikte yolda sürüklenen Yayla, lastiği patladığı için yolun kıyısına park eden ve lastiği sökülmüş bir kamyonun arka aksına çarparak ağır yaralandı.

HASTANEYE NAKLEDİLDİ ANCAK KURTARILAMADI

Kendisinden iki motor arkasında olan oğlu Oğuz Yayla ve diğer motorlu arkadaşları hemen ambulans çağırarak ağır yaralı olan Alaattin Yayla'yı Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesine götürdü. Kazada ağır yaralanan Alaattin Yayla, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Yorumlar (0)
25°
açık