İzmir Canlı Yayın. Alsancak Gündoğdu Meydanı ve Kordon Canlı Yayın - 9 Eylül Haluk Levent Konseri

İzmir 9 Eylül kutlamaları. Muharrem İnce'nin de katıldığı 9 Eylül etkinlikleri ve Gündoğdu'da Haluk Levent konseriyle İzmir halkı eğlenmeye devam ediyor. İzmir'in kurtuluşunun 96. yıldönümü kapsamında yapılan etkinlikler sabahın erken saatlerinde başladı. İzmir halkı sokaklara akın etti. İzmir canlı yayını var mı? Alsancak Gündoğdu Meydanını ve Kordonu canlı yayın kameraları ile izleyebilirsiniz.

İzmir Canlı Yayın. Alsancak Gündoğdu Meydanı ve Kordon Canlı Yayın - 9 Eylül Haluk Levent Konseri

İzmir 9 Eylül kutlamaları... Muharrem İnce'nin de katıldığı 9 Eylül etkinlikleri ve Gündoğdu'da Haluk Levent konseriyle İzmir halkı eğlenmeye devam ediyor.  İzmir'in kurtuluşunun 96. yıldönümü kapsamında yapılan etkinlikler sabahın erken saatlerinde başladı. İzmir halkı sokaklara akın etti. Coşkuyla kutlanan İzmir'in kutlanışı duygu dolu anlara sahne oluyor. İzmir'in en anlamlı gününün ilk etkinliği olan Zafer Yürüyüşüne binlerce İzmirli katılım gösterdi. İşte İzmir'in kurtuluş günü programından görüntüler ve kutlama programı Ege Haber'de 

Binlerce İzmirli'nin katıldığı Zafer Yürüyüşü, günün ilk etkinliği oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı 350 metre uzunluğundaki Türk Bayrağı taşıyan İzmirliler, Türk Ordusu’nun 9 Eylül 1922'de kente girdiği güzergâhı kullanarak Basmane Karakolu önünden Cumhuriyet Meydanı'na dek yürüdü. Bayrak Yürüyüşüne Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP’nin adayı olan Muharrem İnce ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve sivil toplum kuruluşları da katıldı. İzmirli Gündoğdu Meydanı'na akın etmiş durumda.

İzmir'de 9 Eylül Kutlamaları kapsamında Alsancak Gündoğdu Meydanı'nı ve Kordonu İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin canlı yayın kameralarından 24 saat canlı olarak izleyebilirsiniz.

İzmir'i canlı izlemek için TIKLAYIN

YORUM EKLE