İzmir Bornova'da kıskançlık yüzünden güzellik merkezini bastı! 1 kişi öldü

İzmir'in Bornova ilçesinde eşi S.Y.'ye ait olan güzellik merkezine sürekli gelip bakım yaptıran Mehmet Özkan'ı kıskanan Hasan Y., güzellik merkezini pompalı tüfekle basarak Özkan'ı vurdu. Mehmet Özkan olay yerinde hayatını kaybederken, olay yerinden kaçan Hasan Y.'yi bulmak için polis ekipleri çalışma başlattı.

İzmir 12.11.2019, 20:47
İzmir Bornova'da kıskançlık yüzünden güzellik merkezini bastı! 1 kişi öldü

İzmir'in Bornova ilçesinde Hasan Y., isimli şahıs Erzene Mahallesi'nde bulunan eşi S.Y.'ye ait güzellik merkezine sürekli gelip bakım yaptıran Mehmet Özkan'ın, bir daha gelmemesi için eşi S.Y. ile tartışmıştı.

AĞIR YARALANDI
Mehmet Özkan'ın eşinin iş yerine bir kez daha geldiğini öğrenen Hasan Y. kıskançlık krizine girdi. Eşine ait iş yerine gelen Hasan Y. burada Mehmet Özkan'ı pompalı tüfekle vurarak olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Vücuduna saçmalar isabet eden Mehmet Özkan ağır yaralandı.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ
Silah seslerini duyan çevre sakinleri durumu polis ve 112 sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri silahlı saldırı sonrası ağır yaralanan Mehmet Özkan'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini bildirdi. Öte yandan olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Olay Yeri İnceleme Ekibi, silahlı saldırının gerçekleştiği iş yerinde incelemeler yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde polis ekipleri Hasan Y.'nin cinayeti gerçekleştirdikten sonra bir otomobil ile kaçtığını tespit etti. Ekipler Hasan Y.'yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Mehmet Özkan'ın cenazesi savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)