İzmir Bornova'da kadın cinayeti!

İzmir'in Bornova ilçesinde Seda Ç. ve Turgay Ç. boşanma aşamasında iken, baba Turgay Ç.'de kalan çocuğunu görmek isteyen anne Seda Ç. ile aralarında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi ile Turgay Ç., Seda Ç.'yi pompalı tüfekle vurdu. Seda Ç. olay yerinde hayatını kaybederken, Turgay Ç. ise polis ekipleri tarafından aranmaya başladı.

İzmir 10.11.2019, 09:17 10.11.2019, 09:44
İzmir Bornova'da kadın cinayeti!

İzmir'in Bornova ilçesinde 2 çocuk sahibi olan Seda Ç. ve Turgay Ç. çifti boşanma aşamasındaydı. Çocuklardan biri anne Seda Ç.'de kalırken diğeri de baba Turgay Ç.'de kalıyordu. Turgay Ç.'de kalan çocuğun hastalanması üzerine anne Seda ., çocuğunu görmek için eski eşi Turgay Ç.'nin evinin bulunduğu apartmanın önüne geldi.

POMPALI TÜFEKLE ATEŞ ETTİ
Ancak ikili arasında apartman önünde tartışma çıktı. Bu sırada Seda Ç., çocuğunu görmek için apartmana yöneldi. Eşinin önüne geçen Turgay Ç., Seda Ç.'ye pompalı tüfekle ateş etti.

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI
Kanlar içinde yere yığılan genç kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Turgay Ç. ise kaçtı. İhbar üzerine gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Seda Ç.'nin cansız bedeni, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis, kaçan Turgay Ç.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

ESKİ EŞİNDEN ŞİDDET GÖRÜYORMUŞ
Öte yandan apartman sakinleri, Seda Ç.'nin eşinden şiddet gördüğü için bir süredir ayrı yaşadığını iddia etti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)