İzmir Bornova'da evden çıktı, 8 gündür kayıp

İzmir'de cuma namazı için evden çıkan 68 yaşındaki Alzheimer hastası Hasan Kayhan 8 gündür kayıp. Bornova ilçesinde eşinin kaybolduğunu ve uzun süredir haber alamadıklarını dile getiren Fatma Kayhan hayati endişe duyuro ve yardım beliyor.

İzmir Bornova'da evden çıktı, 8 gündür kayıp

İzmir'in Bornova ilçesinde, cuma namazına gitmek için evinden çıkan alzheimer hastası Hasan Kayhan'dan (68), 8 gündür haber alınamıyor. 

EŞİ YARDIM BEKLİYOR

Fatma Kayhan, eşinin hayatından endişe ettiklerini söyleyerek, yardım istedi.

EVDEN ÇIKTI, GERİ DÖNMEDİ

Alzheimer hastası olan, 3 çocuk babası Hasan Kayhan, geçen cuma günü Erzene Mahallesi 33 Sokak'taki evinden cuma namazına gitmek için çıktı. Ancak işçi emeklisi olan Kayhan geri dönmedi. Oğlu Nihat Kayhan da durumu polise bildirdi.

MOBESE KAYITLARI DA İNCELENDİ

Kayıp başvurusu üzerine çalışma başlatan polis, Kayhan'ın en son evden çıktığı gün, saat 13.00 sıralarında görüldüğünü belirledi. AKUT ve AFAD ekipleri bölgede arama çalışması yaparken, polis, MOBESE kameralarını da mercek altına aldı. Tüm çabalara rağmen aradan geçen 8 güne rağmen Kayhan'ın izine rastlanmadı.

KAYHAN: BİR AN ÖNCE BULUNMASINI İSTİYORUZ

Eşinin hayatından endişe ettiğini söyleyen Fatma Kayhan, "Geçen cuma günü 'namaza gidiyorum' diye evden çıktı. Bir daha kendisinden haber alamadık. Bir an önce bulunmasını istiyoruz. Hayatından endişe ediyoruz, eşimi görenlerin emniyet güçlerine haber vermesini istiyoruz" dedi.

YORUM EKLE