İzmir Bayraklı'da korkutan yangın! Ev bir anda kül oldu

İzmir'de çıkan yangın yürekleri ağızlara getirdi. Bayraklı ilçesinde gerçekleşen ve sebebi henüz belirlenemeyen yangında 3 kişi ölümden son anda kurtarıldı. Detaylar haberimizde...

İzmir Bayraklı'da korkutan yangın! Ev bir anda kül oldu

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan bir evde bilinmeyen bir sebeple yangın çıkarken, o sırada evin içinde bulunan 3 kişi son anda dışarıya çıkarıldı.

ALEVLERİN ORTASINDA KALDILAR

Yangın, sabah saatlerinde Bayraklı 2131/9 Sokak'ta bulunan üç katlı bir apartmanın en alt katında meydana geldi. İddiaya göre telefon şarjının patlamasıyla evi bir anda alevler sarmaya başladı. Yangın sırasında evin içinde bulunan Gökhan Günay, eşi Fatma Günay ve çocukları Mihrap Günay alevlerin ortasında kaldı.

EKİPLER KISA SÜREDE MÜDAHELE ETTİ!

Günay ailesinin çığlıklarını ve dumanları gören mahalle sakinleri hemen itfaiye ekiplerine haber verirken, olay yerine sağlık görevlileri de sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, yangını kısa sürede kontrol altına alarak adeta facianın önüne geçti. Alevlerin arasında kalan Günay ailesinin yanı sıra üst katta oturan Gökhan Günay'ın annesi Hatice Günay da dumandan etkilendi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından 4 vatandaş Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

YORUM EKLE