İzmir Bayraklı'da intihar girişimi! Hırsızlık yapıp, kendini köprüden atmaya kalktı

İzmir'de akıl almaz bir intihar girişimi yaşandı. Bayraklı ilçesinde gerçekleşen olayda iş yerinde hırsızlık yapan 22 yaşındaki genç, polisten kaçarken İZBAN istasyonundaki köprüden atlamaya çalıştı. O esnada olay yerinde olan bir vatandaş, gencin yanına yaklaşarak bir felaketi engelledi. Detaylar haberimizde...

İzmir Bayraklı'da intihar girişimi! Hırsızlık yapıp, kendini köprüden atmaya kalktı

İzmir'in Bayraklı ilçesinde hırsızlık girişiminde bulunan B.A. (22), polisten kaçarken kendini köprüden atmaya çalıştı. B.A., bir vatandaş tarafından kollarından tutularak kurtarıldı.

Bayraklı ilçesinde saat 08.30 sıralarında iş yerinden hırsızlık girişimde bulunan B.A., polis tarafından fark edilince kaçmaya başladı.

İNTİHAR ETMEYE KALKTI, KURTARILDI

Yaklaşık 15 dakika süren kovalamaca sonunda yakalanacağını anlayan B.A., İZBAN Bayraklı istasyonundaki köprünün korkuluklarının arkasına geçti. O sırada yanına gelen bir kişi, onunla sohbet etmeye başladı. Vatandaş, korkuluklardan ellerini çekerek kendini aşağı bırakan B.A.'yı kollarından tutarak yakaladı.

Vatandaşa bir kişi daha yardım etti, 3 polis de olay yerine geldi ve B.A.'yı direnmesine rağmen korkuluklardan çekerek çıkardı. B.A., polisler tarafından araçla karakola götürüldü. Olay yerinde bulunan bir kadının, intihar girişimini soğukkanlılıkla cep telefonuyla kaydetmesi dikkat çekti.

YORUM EKLE