banner123

'İnce' Seçim Sürecinde Başkan Aziz Kocaoğlu'ndan Kordon'da tavla keyfi

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Mayıs ayı ikinci oturumu, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirildi. Yürümeyi tercih eden Kocaoğlu Kordon'da bir kafede Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile tavla oynadı.

İzmir 16.05.2018, 23:55 17.05.2018, 00:03 M. Fatih DEMİR
'İnce' Seçim Sürecinde Başkan Aziz Kocaoğlu'ndan Kordon'da tavla keyfi

Meclis toplantısında, İsrail askerleri tarafından katledilen Filistinliler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Gündem maddelerinin oylanmasının ardından, ikinci oturum sona erdi. Meclis toplantısından çıkan Başkan Aziz Kocaoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından Alsancak'ta bulunan Havagazı Fabrikası'nda Güney Bölgesi muhtarları için verilen iftar programına katılmak için belediyeden ayrıldı.

Yürümeyi tercih eden Kocaoğlu, makam aracına binmedi. Meclis üyeleri ile birlikte Kordon'da yürüyen Kocaoğlu, zaman zaman vatandaşlarla fotoğraf çektirip sohbet etti. Kordon'da bir kafede oturan Kocaoğlu, burada da Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile tavla oynadı. Kocaoğlu ve meclis üyeleri daha sonra iftar programına katılmak için kafeden ayrıldı. 

Yorumlar (0)