İbrahim Tatlıses evinin bulunduğu İzmir Narlıdere'de konuştu 'AK Parti için kellemi veririm'

AK Parti İzmir 1'nci bölge milletvekili aday adayı olarak İzmirlinin vekili olmak isteyen İbrahim Tatlıses İzmir'de evinin bulunduğu Narlıdere'de AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu. "AK Parti için kellemi veririm" diyerek seçmenden destek isteyen İbrahim Tatlıses İzmir trafiğine ve körfez geçiş projesine de vurgu yaptı...

İbrahim Tatlıses evinin bulunduğu İzmir Narlıdere'de konuştu 'AK Parti için kellemi veririm'

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşadığı doğalgaz diyaloğuyla gündeme gelen İbrahim Tatlıses, milletvekili aday adayı olduğu İzmir'de AK Parti Narlıdere İlçe Merkezi'nde konuştu. "AK Parti için kellemi veririm." diyen İbrahim Tatlıses, seçim bölgesinde vatandaşların desteğini istedi. 

İbrahim Tatlıses: AK Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

AKP'de milletvekili aday adayları için 5 Nisan Cumartesi günü teşkilat üyelerinin katılımıyla temayül yoklaması yapılacak. AKP İzmir 1'inci bölgeden milletvekili aday adayı olan İbrahim Tatlıses de teşkilattan onay alabilmek amacıyla bölgesindeki 14 ilçe için tura çıktı. Tatlıses'in ilk durağı, evinin de bulunduğu Narlıdere ilçesi oldu. Parti binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Tatlıses'e, kendisi gibi AKP İzmir 1'inci bölge aday adayı olan Narlıdere eski Başkanı Aslan Bilgi de eşlik etti. 

Ben önce Karşıyaka'ya gidiş ve gelişi düşünüyorum

İzmir için yapacak çok işinin olduğunu belirten Tatlıses, "Oy verin, yapalım" dedi. AKP'nin hizmetlerini de anlatan Tatlıses, "Ben önce Karşıyaka'ya gidiş ve gelişi düşünüyorum. 2,5 saatte gidiyoruz, neden 5 dakikada gitmeyelim? Bunu da devlet yapar, seçilen hükümet yapar. Versinler oyları yapalım. Yapalım da görelim. Yalova'dan otobanı Topçulara bağlamadılar mı. 'Bağlanmaz' dediler, hayal bile edemezlerdi. Bağladı işte; ama bunu yapan Recep Tayyip Erdoğan. Hiç boğazın dibi delinir miydi? İstanbul'da 3'üncü köprüyü yaptı ve insanlar mutlu, huzurlu. Kaza yok, bela yok" diye konuştu.

Kendisi için "Ak Parti'ye ne verdin?" denildiğini aktaran İbrahim Tatlıses, AKP'ye gönlünü verdiğini, gerekirse kellesini de vereceğini söyledi. Tatlıses, "'Neden?' diye sorun. Çünkü çalışıyor. Çalışmayan adama neden vereceğiz? Çalışmayana ekmek yok, o çalışıyorsa ben de onun yanında olacağım. Ölümüne, öyle bedava yok ölümüne. Parayla, pulla işim yok. Benim her şeyim var. Özel uçağım da var villam da var. Bu saatten sonra paraya, pula ihtiyacım yok; milletin sevgisine ihtiyacım var. İnsanların sevgisini, kalbini alayım yeter; çünkü kalp parayla alınmıyor" diye konuştu.

YORUM EKLE