Güne yağmurla başlayan İzmir'de hava durumu. Bugün EGE'de hava nasıl olacak?

Pazar gününe yağışlı başlayan İzmir'de iç kesimler başta olmak üzere il genelinde sabah saatlerinde başlayan sağanak ve gök gürültülü sağanağın, akşam saatlerine kadar  kuvvetli olması bekleniyor.. Meteoroloji'den alınan verilere göre İzmir'de bugün saat saat hava durumu bakın nasıl olacak... Vatandaşların ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım ve  yağış anında kuvvetli rüzgara karşı dikkatli ve tedbirli olması istendi.

Güne yağmurla başlayan İzmir'de hava durumu. Bugün EGE'de hava nasıl olacak?

İzmir iç kesimleri başta olmak üzere il genelinde sabah saatlerinden  itibaren beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanağın, akşam saatlerine kadar  kuvvetli olması bekleniyor.

Sağanak ve gök gürültülü sağanağın Aydın genelinde, Balıkesir merkez  ve güneyinde, Bursa merkez ve güneyinde, Manisa ile Uşak genelinde yarın sabah  saatlerinden itibaren; Bilecik, Bolu, Çankırı, Çorum, Düzce, Eskişehir, Karabük,  Kastamonu, Kırıkkale, Kütahya genelinde ise öğle saatlerinden itibaren kuvvetli  olacağı tahmin ediliyor.

Vatandaşların ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım ve  yağış anında kuvvetli rüzgara karşı dikkatli ve tedbirli olması istendi.

Meteoroloji'den alınan verilere göre İzmir'de bugün saat saat hava durumu bakın nasıl olacak...

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 13:58
YORUM EKLE