GEO Yeni Fabrikasını Açıyor!

25. yılını kutlayan GEO, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde kurduğu yeni tesisinin açılışını, 14.11.2019 Perşembe günü gerçekleştirecek. GEO Şirketi, 25. yılına yeni iş alanları ve hedefleri ile 2800 metrekare alanda kurulan yeni tesisinde giriyor. İşte, perşembe günü gerçekleştirilecek olan açılış programı...

İzmir 13.11.2019, 16:04 13.11.2019, 16:18
GEO Yeni Fabrikasını Açıyor!

25. yılını kutlayan GEO, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde kurduğu yeni tesisinin açılışını, 14.11.2019 Perşembe günü gerçekleştirecek.

AÇILIŞ PROGRAMI

16.00 – 16.30 Kayıt ve Karşılama

16.30 – 17.00 Açılış Konuşması

                      GEO 25 Yıl Filmi

                      Anı Plaket Töreni 

                      Kurdele Kesimi Töreni

17.00 – 18.00 Kokteyl ve Müzik

GEO Yeni Fabrikasını Açıyor

GEO Şirketi, 25. yılına yeni iş alanları ve hedefleri ile 2800 metrekare alanda kurulan yeni tesisinde giriyor. İmalatını her geçen yıl geliştirerek topluma ve ülke ekonomisine katkı vermeyi sürdüren GEO, ihracatta da iş hacmini genişleterek dünyaya açılmayı sürdürüyor.

25. yılına yeni iş alanları ve yeni hedeflerle girme heyecanını taşıyan GEO Ailesi bu heyecanını, üretim ve yönetim binalarından oluşan yeni tesisinin açılış töreni ile 14 Kasım Perşembe günü saat 16.00’da 10006/1 Sok. No:39 AOSB Çiğli/İzmir adresinde kutlayacak. GEO Ailesi mutluluğunu, Türkiye’nin önemli sanayicileri, değerli iş ortakları, kıymetli çalışanları ve halkımızla paylaşmak arzusundadır. 

GEO Proje & Taahhüt ve İmalatları

Endüstriyel tesisleri projelendirip montajlarını yapan GEO özel amaçlı proses ve teknolojik tesisleri, enerji alanında verimlilik artırıcı sistemleri, ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme sistemlerini hazırlayıp kuran, işletmeye alan,  sonrasında hizmetlerini GEO SERVİS birimiyle bütünleştiren, öncü bir mühendislik firmasıdır. 

GEO, "Gıda, Kimya, Ambalaj, Kağıt, Maden ve Enerji" alanlarında proses üniteleri, tesisleri projelendirip imal ederek kuruyor. Basınçlı basınçsız tanklar, silolar, reaktör-mikser vd. ürün hazırlama üniteleri, konveyör sistemleri, çeşitli sektörlere kurutma fırınları, enerji ve enerji geri kazanım cihazları tasarlayarak, üretiyor, montaj uygulamalarını gerçekleştiriyor. Böylece teknoloji alanında ciddi bir katma değer üretiyor. Sözleşmesini imzaladığı her projeyi, her makina ve ürünü son teknolojik gelişmelerle “güncel ve daha verimli, daha üretken“, yaratıcı katkılarla “benzerlerinden farklı” “özgün” projeler olarak ele alıp teslim ediyor.

25. yılını tamamlayan GEO, altıncı 5 yıllık planında tasarım ekibini geliştirerek fabrika tasarımını da yaptığı işler arasına eklemeyi planlıyor. Bir yandan da ihracat hacmini artıracak adımlar atıyor.

Geçmişten Geleceğe GEO

Kurucumuz Fatih Mehmet Ertekin’in 1970'lerin sonunda ODTÜ Makine Mühendisliği'nde okurken başlayan şantiye çalışma yaşamı ve geleceğe ilişkin öngörü ve hayalleri, giderek topluma ve ülke sanayine teknolojik üretimle değer katma tutkusuna dönüştü. Şirketleşme çalışmaları ile bu hayaller somutlaştı. 1993 yılında Bursa’da kurulan GEO, 1997 yılında şirket merkezini İzmir’e taşıdı. 1999 yılında yeniden yapılanarak, iş hacmini geliştirdi. Müşterilerinin GÜVEN'ini, çalışanlarının EMEĞİ’ni, kalitesinin ONUR'u olduğunu temel ve değişmez ilke olarak benimseyen GEO, 5’er yıllık plan hedefleriyle, öngörülebilir ve yönetilebilir büyüme hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Çalışanlarıyla birlikte kurumsallaşarak gelişmesini geleceğe taşıyan şirketimiz,

Yorumlar (0)