banner123

Gaziemir'den Aziz Kocaoğlu'na teşekkür!

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarıyla kentin gelişimine destek olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na teşekkür etti.

İzmir 09.08.2018, 09:53
Gaziemir'den Aziz Kocaoğlu'na teşekkür!

Sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin en hızlı ve planlı gelişen kenti Gaziemir’e 2009 yılından bu yana verdiği destek ile kentin çehresini değiştiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve bürokratlarının yürüttüğü yakın ve uyumlu çalışma, Gaziemir’e hizmet ve yatırım olarak dönüyor. Büyükşehir Belediyesi ile yürütülen eş güdümlü ve verimli çalışmalarla kentin çehresi hızla değişti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından son 9 yılda Toptan Çözüm Ekipleri ve İZSU’nun yatırımları da dikkate alındığında Gaziemir’e milyonlarca liralık yatırım yapıldı. Beyazevler Mahallesi’nde İZSU tarafından yapılan branjmanların tamamlanmasının ardından 514, 527, 528, 530 ve 544 Sokağa,  serim asfalt döşeme çalışmaları devam ediyor.

KENTİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, “Göreve geldiğim 2009 yılından bu yana, Gaziemir’e yaptığı yatırımın büyüklüğü 50 milyon lirayı geçen İZSU, kentin en önemli sorununu çözdü. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Gaziemir sokakları asfaltlanarak, yol, kaldırım ve alt yapısı uluslar arası standartlara uygun olarak yenilenmeye devam ediyor.  İlçeye yaptığı yatırımlarla kentin çehresini değiştiren,  Gaziemir’in gelişimine ve değişimine büyük katkılar sunan Büyük Başkan Aziz Kocaoğlu’na teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)