Galatasaray Sözcüsü Şükrü Ergün Eşinin Memleketinde

Ödemişli Bir Grup Galatasaray Taraftarı, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ve Kulüp Sözcüsü Şükrü Ergün, Ödemiş’İn Tarihi Birgi Beldesindeki Evinde Ziyaret Etti.

Galatasaray Sözcüsü Şükrü Ergün Eşinin Memleketinde
Ödemişli bir grup Galatasaray taraftarı, Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi ve kulüp sözcüsü Şükrü Ergün, Ödemiş’in tarihi Birgi beldesindeki evinde ziyaret etti. Ergün ziyaretin ardından Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ergün, “Ödemiş’i de, Galatasaray’ı da çok seviyorum” dedi.

Eşi Ödemişli olan ve tatil dönemlerini tarihi Birgi’de değerlendiren Galatasaray kulüp sözcüsü Şükrü Ergün’ü evinde ziyaret eden Ödemişli Cimbomlular, Ergün’e kendilerine gösterdiği yakınlık ve ilgiden dolayı çiçek hediye ederek teşekkür etti.

Sarı-kırmızı renklerdeki çiçeklerden oluşan buketle Ergün’ün Birgi’deki evinin kapısını çalan taraftarlar, Şükrü Ergün ve eşi Özlem Ergün ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ödemiş Galatasaraylılar Derneği eski başkanlarından Özen Bıldır, “Sayın Şükrü Ergün, Ödemişli taraftarlarımıza sürekli yakınlık göstererek, etkinliklerimize destek veriyor. Zaman zaman İstanbul’daki maç organizasyonlarında kendisi ile görüşüyoruz, orada da bizleri yalnız bırakmıyor. Bizlere ağabeylik yapıyor. Ödemişli taraftarlar olarak yaşantısını Birgi’de sürdüren Sayın Ergün’ü ziyaret ederek ilgilerinden dolayı teşekkür etmek istedik. Kendisine ve tüm yönetime başarılar diliyoruz, gelecek yıllarda da Galatasaray’ın ligde ve Avrupa’da yoluna kaldığı yerden devam edeceğine inanıyoruz” dedi.
Eşinden dolayı kendisinin de artık bir Ödemişli olduğunu kaydeden Şükrü Ergün de, Ödemiş’teki Galatasaraylıları, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanacak maçlarda daha sık görmek istediklerini ifade ederek, bundan sonra da Ödemiş’teki Galatasaraylıların etkinliklerine destek vereceğini ifade etti.

KAYMAKAM DÖLEK’İ ZİYARET ETTİ
Bu ziyaretin ardından Galatasaray kulüp sözcüsü Şükrü Ergün de Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Galatasaraylılığı ile tanınan Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek ile spor gündemi üzerine sohbet gerçekleştiren Ergün’e Ödemiş Galatasaraylılar Derneği eski başkanlarından Özen Bıldır da eşlik etti.

Galatasaray’ın Türkiye’nin büyük marka değerlerinden biri olduğunu ve bunu Avrupa arenasında da gösterdiğini kaydeden Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek, “Galatasaray’ın her zaman başarılarını duymak istiyoruz. Sayın Şükrü Ergün’e ilçemize olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, devamını diliyoruz. Ödemiş’teki Galatasaraylılar Derneğimizin de yeni dönemde güzel faaliyetlere imza atmasını istiyoruz” dedi.
Galatasaray kulüp sözcüsü Şükrü Ergün de “Ben Ödemiş’i çok seviyorum, Galatasaray’ı da çok seviyorum. Ödemiş’te de Galatasaraylı bir Kaymakam’ın görev yapmasından son derece mutluluk duydum. Bizi güzel şekilde ağırlayan Kaymakamımız Sayın Abdullah Dölek’e teşekkür ediyorum, kendisini Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’daki maçlarımıza bekliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE