18 Haziran 2015 Perşembe 11:51
Eski eşe ibretlik müthiş ders
Bugün'ün haberine göre, mad­di sı­kın­tı­ya da­ha faz­la da­ya­na­ma­yan E.Ş, bo­şan­ma ka­ra­rı al­dı. An­cak Se­dat K’­nın, “İş bu­la­ca­ğı­m” sö­zü üze­ri­ne vaz­geç­ti. Fa­kat Se­dat K’­nın bir tür­lü iş bu­la­ma­ma­sı üze­ri­ne genç kadın “Beş pa­ra­sız adam­dan ko­ca ol­ma­z” di­ye­rek ev­den ayrıldı, ve er­kek ar­ka­da­şı­nın evi­ne yer­leş­ti. Eşi­nin baş­ka bir er­ke­ğe kaç­tı­ğı­nı öğ­re­nen adam, he­men tek cel­se­de bo­şan­dı.

Se­dat K, ar­ka­da­şıy­la teks­til ti­ca­re­ti­ne atıl­dı. Pa­ra ka­za­nın­ca unu­ta­ma­dı­ğı es­ki eşi E.Ş’­yi bul­ma­ya ka­rar ver­di.

BİR UMUTLA ESKİ KAYINVALİDESİNİ ARADI

Ya­kın ar­ka­daş­la­rıy­la ir­ti­ba­ta ge­çip so­nuç ala­ma­yın­ca es­ki ka­yın­va­li­de­si­ne ulaş­tı. Se­dat K, es­ki eşi­nin ev­den kaç­tı­ğı adam­dan 15 ay­lık oğ­lu ol­du­ğu­nu öğ­re­nin­ce ha­yal kı­rık­lı­ğı­na uğ­ra­dı.

BEBEK LÖSEMİ OLMUŞ

Ha­ya­tı­na ar­tık E.Ş’siz sürdürme­ye ka­rar ve­ren genç adam, es­ki ka­yın­va­li­de­sin­den aldığı diğer haberle ikin­ci kez yı­kıl­dı. Eski eşi E. Ş’nin oğlu T. lö­se­mi has­ta­sıy­dı ve te­da­vi­ için Ka­na­da­’ya gön­de­ril­me­si ge­re­ki­yor­du.

Sedat K, ka­zan­dı­ğı 150 bin li­ra­yı mi­nik bebeğin te­da­vi­si için kul­lan­ma­ya ka­rar ver­di.

ESKİ EŞİNİN ÇOCUĞUNU KANADA'YA TEDAVİYE GÖNDERDİ

Babası S.Y. tarafından Kanada’ya götürülen bebek, burada ilik nakli olup 2 ayda sağlığına kavuştu. 130 bin lira tutan tedavi masrafları da Sedat K. tarafından ödendi.

HAPİSTEN DE KURTARDI


Sedat K’nın insanlık dersi bununla da bitmedi. Eski eşinin imam nikahlı kocasına ruhsatsız tabanca taşımaktan kesilen 6 bin lira para cezası olduğunu ve bunun ödenmemesi halinde hapis yatacağını öğrendi. Cezayı ödeyip eski eşinin imam nikahıyla birlikte yaşadığı S.Y’yi hapse girmekten kurtardı.

DÖNMESİNİ İSTEMEDİ

Kendisini 5 sene önce “Beş parasızsın, işin yok” diye terk ettiği eski kocasının, hem yeni eşine, hem de oğluna yardım etmesi, bebeğini sağlığına kavuşturmasından çok etkilenen E.Ş, Sedat K’ya dönmek istedi. Ancak, Sedat K., eski eşine “Kocan ve çocuğunla mutlu ol, yuvana sahip çık” diyerek yeniden birleşmeyi reddetti.

Cem Kartal / bugün
Son Güncelleme: 18.06.2015 11:52
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.