Emniyet Müdürlüğü şehitler için lokma döktürdü

Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis ve sivil vatandaşlar için Selçuk Tahsinağa Camii önünde lokma döktürdü. Lokmaları alan vatandaşlar, şehitler...

Emniyet Müdürlüğü şehitler için lokma döktürdü
Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis ve sivil vatandaşlar için Selçuk Tahsinağa Camii önünde lokma döktürdü. Lokmaları alan vatandaşlar, şehitler için dua etti.
İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de yaşanan hain saldırı tüm Türkiye’de olduğu gibi Selçuk’ta da büyük tepki gördü. Yaşanan bu hain terör saldırısının ardında birçok kurum ve kuruluşlar kınama mesajları yayımlayarak terörü lanetledi. Ayrıca Selçuk’taki kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri de Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptıkları ziyaret ile hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler için başsağlığı dilerken, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tüm şehitler için lokma döküldü.
Selçuk Tahsinağa Camii önünde dökülen lokmayı dualar eşliğinde alan vatandaşlar, yaşanan hain terör saldırısını şiddetle kınadıklarını, bir daha böyle bir olayın yaşanmamasını dile getirdiler.
YORUM EKLE