Ege Bölgesi hava durumu! 5 Ekim İzmir, Muğla, Aydın, Manisa, Afyonkarahisar, Denizli, Kütahya, Denizli, Uşak hava durumu nasıl olacak?

Son dakika Ege Bölgesinde hava durumu! İzmir, Muğla, Aydın, Manisa, Afyonkarahisar, Denizli, Kütahya, Denizli, Uşak hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji'den alınan hava durumu verilerine göre, Ege bölgesinde aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İzmir'de ise hava bugün en düşük 18 derece ile gökgürültülü ve sağanak yağışlı geçecek.

İzmir 05.10.2019, 08:35
Ege Bölgesi hava durumu! 5 Ekim İzmir, Muğla, Aydın, Manisa, Afyonkarahisar, Denizli, Kütahya, Denizli, Uşak hava durumu nasıl olacak?

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Muğla çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m²) olması bekleniyor. Rüzgarın; akşam saatlerine kadar Afyonkarahisar çevrelerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli ve zaman zaman fırtına (40-80 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor.

A.KARAHİSAR °C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DENİZLİ °C, 26°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

İZMİR °C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

MUĞLA °C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

DENİZLERDE HAVA
Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Kuzey Ege ile ilk saatlerde Güney Ege’de sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgâr: Kuzey Ege’de kuzey ve kuzeybatı, zamanla güneybatıdan 3 ila 5 (20-40km/sa), Güney Ege’de batı ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

Yorumlar (0)