banner527

Demokrat Parti (DP) İzmir Başkan adayı Tarcan Ülük seçimden sonra cezaevine girdi!

Yerel seçimlerinin geride kalmasıyla birlikte İzmir'de flaş bir gelişme yaşandı. Seçimin sona ermesinden 2 gün sonra Demokrat Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarcan Ülük cezaevine girdi. İşte detaylar...

Demokrat Parti (DP) İzmir Başkan adayı Tarcan Ülük seçimden sonra cezaevine girdi!

Yerel seçimlerinin geride kalmasıyla birlikte İzmir'de flaş bir gelişme yaşandı. Seçimin sona ermesinden 2 gün sonra Demokrat Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarcan Ülük cezaevine girdi. 

3 günlük cezası vardı

31 Mart yerel seçimlerinin geride kalmasıyla birlikte aş bir gelişme yaşandı. Demokrat Parti (DP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçimlerde yarışan Tarcan Ülük cezaevine girdi. Ülük’ün daha önceki süreçten 3 günlük bir cezasının bulunduğu aktarıldı. 2 Nisan Salı günü Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu’na gönderilen Ülük’ün 3 Nisan Çarşamba günün de hapiste geçirdiği belirtildi.

Ülük’ün 4 Nisan Perşembe günü (bugün) cezasını tamamlayacağı ve 5 Nisan Cuma günü serbest bırakılacağı belirtildi. DP İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “3 günlük cezası vardı. Salı günü başladı ve Cuma günü bitecek. Sebebini cezası bitince kendisi paylaşır. Hak etmediği bir şey için boşu boşuna ceza aldı. Bir soyun yok, olsaydı aday olamazdı” dedi.  

YORUM EKLE