Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de! |AK Parti İzmir adayları açıklandı

31 Mart yerel seçimleri öncesi partilerin hazırlıkları devam ederken AK Parti İzmir adayları açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda yapılan törende AK Parti İzmir ilçe belediye başkan adayları duyuruldu. İşte son dakika AK Parti ilçe belediye başkan adayları...

İzmir 05.01.2019, 15:24 18.01.2019, 12:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de! |AK Parti İzmir adayları açıklandı

31 Mart yerel seçimleri öncesi partilerin hazırlıkları devam ederken AK Parti İzmir adayları açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda yapılan törende AK Parti İzmir ilçe belediye başkan adayları duyuruldu. İşte son dakika AK Parti ilçe belediye başkan adayları... 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir'in ilçe belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıtacağı toplantı başladı. AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekçi ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım toplantıda açıklama yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci'nin açıklamalarının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım için hazırlanan film izletildi. Film izlediği sırada Yıldırım'ın zaman zaman gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Zeybekçi ve Yıldırım'ın ardından Başkan Erdoğan önemli açıklamalarda bulunuyor.

İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Sevgili İzmirliler, İzmir teşkilatımızda görev yapan değerli dava arkadaşlarım, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Bugün ikinci şehadet yıl dönümüne eriştiğimiz kahraman polis memurumuz Fethi Sekin'i rahmetle ve minnetle anıyorum. Fethi Sekin kardeşimiz bu mücadelesi ile tüm dünyaya tarihi bir mesaj vermiştir.

2019 AK PARTİ İZMİR ADAYLARI

BORNOVA BELEDİYESİ- REŞAT GENÇTÜRK

BAYRAKLI BELEDİYESİ- ALİ ASLAN

BALÇOVA BELEDİYESİ- EVRİM ÖZEN

KONAK BELEDİYESİ- MELEK EROĞLU

KARABAĞLAR BELEDİYESİ- M.SADIK TUNÇ

BUCA BELEDİYESİ - MUSTAFA ARSLAN

BAYINDIR BELEDİYESİ - UĞUR DEMİREZEN

ALİAĞA BELEDİYESİ - SERKAN ACAR (MHP)

ÇEŞME BELEDİYESİ - MUSTAFA CENGER

GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ - BURCU DERECİ

MENEMEN BELEDİYESİ - DURMAZ BAYRAKTAR

KINIK BELEDİYESİ - SADIK DOĞRUER

BERGAMA BELEDİYESİ - HAKAN KOŞTU

BEYDAĞ BELEDİYESİ - OGÜN ASİL AYDOĞDU

KARABURUN BELEDİYESİ - FERHAN EROĞLU

KİRAZ BELEDİYESİ - SALİHA ÖZÇINAR

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ - HAMİT NİŞANCI

SELÇUK BELEDİYESİ - OSMAN BAŞTERZİ KİMDİR

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ - MÜNİR BEZMEZ

TORBALI BELEDİYESİ - ADNAN YAŞAR GÖRMEZ

TİRE BELEDİYESİ - MUSTAFA SELMAN İÇELLİ 

KEMALPAŞA BELEDİYESİ - ARİF UĞURLU

MENDERES BELEDİYESİ - BÜLENT SOYLU

GAZİEMİR BELEDİYESİ - NAZMİ YILMAZ

ÇİĞLİ BELEDİYESİ - OKAN KORKMAZ 

BİNALİ YILDIRIM'IN DUYGULANDIĞI ANLAR

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci'nin açıklamalarının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım için hazırlanan film izletildi. Film izlediği sırada Yıldırım'ın zaman zaman gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Binali Yıldırım aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, "Bizim yol arkadaşlarımız hiç birşeyi yarı yolda bırakmaz. İnşallah İzmir'de ezilen tohumlar meyveye dönecek. İnşallah İzmir AK Parti belediyeciliğiyle buluşacak" dedi.

YILDIRIM: YÜREKTEN İNANIYORUM

"31 Mart'a zaferle ulaşacağınıza yürekten inanıyorum." diyen Yıldırım, "Önce ülkem ve milletim diyen MHP’li kardeşlerimle birlikte alacağımız neticenin İzmir’e hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Cumhur ittifakı ülkemiz İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerimizde demokrasinin daha da güçlenip millet iradesinin üstünde başka bir irade olmadığını yine ortaya koyacaktır. 5 bin yıllık tarihiyle dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İzmir en güzeline layıktır. 2011’de bu şehirde vekil seçildim, 2014’te belediye başkanlığı için yarıştım, 2015’te tekrar vekil oldum. İzmir bizi Alaçatı Ekrem Pakdemirli havaalanından, İZBAN’dan, Konak tünelinden, Sabuncubeli tünelinden, bölünmüş yollardan, Torbalı – Ödemiş Devlet hastanesinden, sizi liderliğinizde İzmir’e çağ atlatan hizmetlerden, projelerden bilir. İzmir bizi samimiyetimizden bilir. Şimdi vakit İzmir’de Nihat bey ve arkadaşlarının vaktidir. Bıraktığımız hizmetleri vekillerimizle, belediye başkanlarımızla daha da ileriye taşıyacaklardır." dedi.
Yıldırım konuşmasının sonunda İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci'ye başarılar diledi.

Yorumlar (0)