Chpli Yüksel "İhsanoğlu İçin" Yollarda

Chp İzmir Milletvekili Ve Parti Meclisi Üyesi Alaattin Yüksel Seçim Çalışmalarına Beydağ, Kiraz Ve Ödemiş İlçe Merkezleri Ve Köyleriyle Devam Etti. Gittiği İlçelerde Esnaf Ziyaretlerine Özellikle Vakit Ayıran Yüksel, Gezdiği Sokaklarda Kendisini Evlerine Davet Edenleri De Geri Çevirmedi.

İzmir 07.08.2014, 15:32 18.02.2015, 23:00
Chpli Yüksel

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili çalışmalarında tüm İzmir’i karış karış gezerken, bu çalışmalarda en dikkat çeken isimlerden biriside Alaattin Yüksel oldu.
CHP İzmir milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Alaattin Yüksel seçim çalışmalarına Beydağ, Kiraz ve Ödemiş ilçe merkezleri ve köyleriyle devam etti. Gittiği ilçelerde esnaf ziyaretlerine özellikle vakit ayıran Yüksel, gezdiği sokaklarda kendisini evlerine davet edenleri de geri çevirmedi.
Yaptığı çalışmalarla ilgili konuşan Alaattin Yüksel, özellikle kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek “Buralarda yaşayan insanlarımız hem doğallıklarıyla, hem de gündeme olan yakınlık ve yorumlarıyla her zaman fark yaratmışlardır. Şimdi bizlerde Ankara’da neler oluyor, neden Ekmeleddin İhsanoğlu cumhurbaşkanı olmalı, onu anlatmak için yollardayız” dedi.

İlk olarak Beydağ’da ziyaretlerde bulunan Yüksel burada, çarşı esnafını tek tek ziyaret ederken, esnafın yoğun ilgisi sonrasında Beydağ ziyaretini uzatmak zorunda kaldı. Esnaf buluşmalarında, Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek isteyen CHP İzmir milletvekili, şunları söyledi:
"Ekmeleddin İhsanoğlu ne kadar birleştirici, uyumlu bir kişilik çiziyorsa, Recep Tayyip Erdoğan da tam tersi bir tavır içinde olmaya devam ediyor. Sayın İhsanoğlu’nun cumhurbaşkanı seçilmesi, Türkiye için huzurun, bereketin gelmesi demek olacak. Genciyle, yaşlısıyla herkesle iletişim kurabilen, kimseyi rengine ırkına göre ayırmayan, bu bir tek tohum eken, yakan güneşin altında günlerce tarlada çalışan insanımızın kıymetini bilen bir cumhurbaşkanı istiyorsak, oyumuzu sandığa gidip Ekmeleddin İhsanoğlu’na vermeliyiz. Beydağ’da Kiraz’da, Ödemiş’te daha huzurlu bir yaşam, daha çok ürün, daha çok kazanç ve daha mutlu çocuklar istiyorsak, Ekmeleddin beyi cumhurbaşkanı seçmeliyiz."
Alaattin Yüksel’e çalışmaları sırasında, CHP İlçe Başkanları, ilçe meclis üyeleri, partili gençler ve CHP İl Yöneticileri de eşlik etti.

Yorumlar (0)