CHP İzmir'den Muharrem İnce'ye maddi destek

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için başlatılan bağış kampanyasına CHP İzmir teşkilatından destek geldi. İl Başkanı Yücel 11 bin lira, Belediye başkanları Mutlu, Piriştina 10'ar bin lira, Sema Pekdaş da 13 bin lira bağış yaptı

CHP İzmir'den Muharrem İnce'ye maddi destek

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Örgütü, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına bağışta bulunmak üzere bu kez bankada buluştu. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve il yöneticileri, vezneden sırayla İnce'nin kampanyası için bağışta bulundu.

Kampanyaya İl Başkanı Yücel 11 bin TL, Belediye başkanları Mutlu ve Piriştina 10'ar bin TL, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da 13 bin TL'lik bağışta bulundu.

YÜCEL'DEN İNCE İÇİN DESTEK ÇAĞRISI

İl Yönetim Kurulu üyeleri ve bazı partililerin de destek verdiği etkinlik sonrasında bir açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, "Vatandaşlarımız, 25 Haziran'da hukuku, adaleti, özgürlüğü ve demokrasiyi hakim kılacak bir cumhurbaşkanı seçmek istiyorlarsa, onları Muharrem İnce'ye destek vermeye davet ediyoruz. Vatandaşlarımız kendi maaşlarından, mutfak masraflarından fedakârlık yaparak bu destekleri veriyorlar. Bunun maddi yanından da öte manevi yanı daha da önemli. Çünkü adayımız devletin imkanlarını kullanarak değil, sırtını halka dayayarak yola çıkmış bir insan" dedi.

Partililer konuşmanın ardından, bankadan aldıkları bağış dekontlarıyla poz verdi.

- Ege Haber
YORUM EKLE
banner501
Toz Fırtınası Suriye sınırından Türkiye'nin Güneydoğusuna giriş yaptı
'TRT Payı' ve 'Kayıp Kaçak Bedeli'  Kanun Teklifi
Süleyman Soylu: 'Artık Sonunuz Geldi Hayvanlar'
İzmir'deki Rahip Brunson davasında karar açıklandı. Papaz Brunson serbest kaldı.
Erdoğan’dan Operasyon Mesajı
Bütçede Aslan Payı Maliye’ye
Bahçeli’den Akşener’e Veryansın
İçişleri Bakanlığı’ndan Valilere Kesin Talimat
Erdoğan’dan Yine Milli Para Vurgusu
Trafik Cezaları Değişiyor